Hyvä me 
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1761 1762 [1763] 1764 1765 ... 5001 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Tuli tuunattua kohdevalaisimet "Reiskassa" parempaan paikkaan ja lisättyä usp-latauspaikka keittiön kulmaukseen. Nyt noita latauspaikkoja alkaa olemaan riittävästi.
![]() Tuohon on asennettu on/off kytkin ettei kokoaikaa tillitä tuo sininen valo! Honkte PS.Täyty asentaa tuon neliöpeitelevyn kanssa kun takana milleistä kiinni että mahtuu olemaan. Pengoin laatikoitani ja aarrehan sieltä löytyi
![]() Vanha kunnon videokamera ja kamera kaukosäätimellä. Täytyypä taas laittaa mopoon kiinni. Töitä ja talkootöitä, vaan nyt on lattiat piikattu ja uloskannetty anoppilasta.
Töitä, mummolle sepeliä levitelty pitkin pihoja, Adria katsastettu, että semmosta
![]() Netissä roikkumisen lisäksi käynyt lenkillä koirien kanssa, siivonnut talon, töitäkin pikkasen ja pohjia alkanut rakentamaan Maes:silla
![]() Töissä johtotehtäviä
ja nyt ajettu Ellivuorelle viettämään lapsivapaata Töissä johtotehtäviäViettäkää hauska viikonloppu Viettäkää hauska viikonloppuYritetään ![]() Töissä johtotehtäviä Ellivuoresta tulee nuoruusaika mieleen. Säätiön saunassa siellä rannassa porukalla vietettiin viikonloppuja. Kerran tuli keskellä yötä Mosse seinään ja sieltä sitten ratin takaa pikkusen maistissa nuori mies joka oli päivällä vasta ostanut ko auton. Tämä kaikki silloin iloisella seitkyt luvun alussa. Siis talvella oltiin siellä hiihtelemässä.
*****
Nautittu keväästä täysin rinnoin. Emäntä hieman täydemmin.
![]() Tulin Helsinkiin ja kävin oluthuone Kaislassa.
Vaimon auto imuroitu ja puunattu AutoGlymin hoitoaineilla sisäpuolelta perusteellisesti eilisillan ja tämän aamun myötä puunaus saatu sitten valmiiksi. Kyllähän sitä aina muulloinkin puunailee mutta nyt menee hienosti äitienpäivän kunniaksi.
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1761 1762 [1763] 1764 1765 ... 5001 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|