Siirsin autoa 3 ruutua lähemmäksi wifiä. Sain signaalin vahvuuden nostettua erittäin heikosta heikkoon/hyvään.

|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 929 930 [931] 932 933 ... 5001 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Siirsin autoa 3 ruutua lähemmäksi wifiä. Sain signaalin vahvuuden nostettua erittäin heikosta heikkoon/hyvään. ![]() Siirsin autoa 3 ruutua lähemmäksi wifiä. Sain signaalin vahvuuden nostettua erittäin heikosta heikkoon/hyvään. hyvä hyvä nyt voidaan taas rupatella ![]() vaikka taidankin sulkea tämän masinan n-y-t ja alkaa pikkuisen taas jotain pientä puuhastelemaan ![]() Ikkunoita putsaileen...monen monta lasipintaa...huoh.. Muuttaminen on raskasta..mut sit ku kaik on valmist ni varmasti palkitsevaa
Sain sit ihan mahdottoman köökin kaapejen pesuinspiksen
Ei muuta ,kuin tikkaat pystyyn , ja toimeen Sieltä tulin huimauksen seurauksesta , jotenkin alas Sillä seurauksella ,että nyt on nilkkasta alaspäin jalka kipeän Ei yhtään voi astua ![]() Kultsi toi kävelysauvat ja näillä mennään konkaten Ei siis yhtään vois widuttaa enempää ,kuin nyt tekee Krrr .. ![]() Tänään laskettiin isoäitini viimeiseen leposijaan kunnioitettavat 100 v täyttäneenä. jokaisen vuorohan se tulee aikanaan, mutta kun laskeskelee kuinka paljon on ehtinyt tapahtua. Vanhimmat hänen lapsistaan hipovat 80 vuoden ikää sekä lapsenlapsista vanhin syntynyt -50 luvun lopussa, lapsenlapsenlapsist a vanhimmat -80 luvulla syntyneitä ja he saaneet lapsia --> neljättä sukupolvea. Nuorin, tänä kesänä syntynyt tyttö olikin jo laskujeni mukaan 5. sukupolvi.
Tänään laskettiin isoäitini viimeiseen leposijaan kunnioitettavat 100 v täyttäneenä. jokaisen vuorohan se tulee aikanaan, mutta kun laskeskelee kuinka paljon on ehtinyt tapahtua. Vanhimmat hänen lapsistaan hipovat 80 vuoden ikää sekä lapsenlapsista vanhin syntynyt -50 luvun lopussa, lapsenlapsenlapsist a vanhimmat -80 luvulla syntyneitä ja he saaneet lapsia --> neljättä sukupolvea. Nuorin, tänä kesänä syntynyt tyttö olikin jo laskujeni mukaan 5. sukupolvi. Osanottoni suruusi ![]() mutta on teitä hieno joukko jatkamassa Elontiätä Jonka on hienosti tuo isänne teille näyttänyt ![]()
*****
Kuviosahalla kurvailin laudan sivuja pitkin.
![]() Ikkunoita putsaileen...monen monta lasipintaa...huoh.. Muuttaminen on raskasta..mut sit ku kaik on valmist ni varmasti palkitsevaaJa tilalle tuleva tekee ja huokailee samaa. Kuviosahalla kurvailin laudan sivuja pitkin.Räystäitä teit vae nurkka pieliä ?
*****
Räystäitä teit vae nurkka pieliä ? Hyllyn reunakoristeita, mallia, Luvajärvi. ![]() Nykästy kiinanpojan agrigaatti tulille, et saadaan juhlavalaistus päälle näin sähkökatkon aikana
hyvin pelaa tietokoneet ja muut vempeleet, vaikka ei ole siniaalloista tietoakaan
*****
Nykästy kiinanpojan agrigaatti tulille, et saadaan juhlavalaistus päälle näin sähkökatkon aikanaMikä kiinan pojan agregaatti tuottaa muutaku siniaaltoo? Mikä kiinan pojan agregaatti tuottaa muutaku siniaaltoo?Huippumerkki Einhell ![]()
*****
Huippumerkki Einhellonko se joku ns digi agregaatti? yleensähhän ne halvat on ihan pyöriviä generaattoreita jotka tuottavat nimenomaan sini aaltoa mutta jännite ja taajuus saattaa hieman vaihdella kuormituksen mukaan Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 929 930 [931] 932 933 ... 5001 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|