|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 2537 2538 [2539] 2540 2541 ... 5015 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Onko minkäikäinen Mersu? Vanhemmat melko pikkuvikaisia, parilla tutulla on.Onhan tuolla ikää,-08 iältään se vähän uudempi koppanen. Mulla veljellä ollut kaikki Ml-mallit,ja muitakin mersuja.Hyvin on pelanneet. Tiedän muutamia tapauksia joissa vikoja on ollut ihan haitalle asti. Kuten sanoit,ei mitään isoja mutta ärsyttävää pientä. Taitaa tuo rouva olla sen verran jarru päällä,että vaihtamatta jää,no aika näyttää. . Paree oli vaihtaa kuivalla pihalla. Kylymä tuuli kyllä vihmo näpit kohmeeseen kummasti.
*****
Tauluja sekä rakennuksia katseltu. On tuolla Pietarissa paljon nähtävyyksiä. ![]() On tuolla Pietarissa paljon nähtävyyksiä.Älä muuta viserrä ![]() Onhan tuolla ikää,-08 iältään se vähän uudempi koppanen. Tuohan on jo uudenkarhea, ei kun kaupoille. Kaverilla meni kone, mutta kyseessä vuosituhannen vaihteen malli, muistaakseni 270 diesel. Viisi minuttia ja SaunaanTultu Saunasta.
*****
paluu menneisyyteen. Chryslerin puikoissa ![]()
*****
Projektia pukkas, katotaan nyt mille alkaa Tontin pinta-ala kasvanut arviolta lähes 1000 m2, tosin oma vesialue pienentynyt saman verran. Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 2537 2538 [2539] 2540 2541 ... 5015 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|