Eihän nyt talvella venettä tarvii,vaan moottori kelkkaKelkka on! Polaris transport touring! mökille olisi tarkoitus sopivampi vene löytää ja vanha myydä pois....![]()
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 866 867 [868] 869 870 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Eihän nyt talvella venettä tarvii,vaan moottori kelkkaKelkka on! Polaris transport touring! mökille olisi tarkoitus sopivampi vene löytää ja vanha myydä pois.... Kelkka on! Polaris transport touring! mökille olisi tarkoitus sopivampi vene löytää ja vanha myydä pois....Oikee merkki ![]() Oikee merkkiJoo, ja on amerikkalainen jossa Toyota tehtaan fuji motors... ![]() Tuonne rantaan se pitäisi saada uusittua se venho! yamarin 395 voisi myydä pois....
*****
Käyty Kattivankkurin ruskatreffien ruskavaelluksella. Tietä pitkin hyö lähtivät sutkimaan. Onneksi tultiin muutaman kilometrin päästä polun kohtaan, jonne päästiin poikkeamaan. Ei aikaakaan kun istuttiin nuotiotulilla repun kantamuksia nauttimassa. Minne lie opas vaeltajat vienyt, mutta meillä oli lystiä polkuja seuraillen. Eihän Vuokatissa ole kunnon vaellus maisemaa, ilman soita pitkospuineen ja järvimaisemineen. Mutta menköön tämä viikonloppu näin. Pitkä on vielä tosikaravaanarin vaellussyksy.
![]() Rajasin tuota kuvaa kun sanovat sivistyneet immeiset että yksityisyys menee. ![]() Miten sitä pystyy harrastamaan tätä hommaa,kun joka paikassa menee yksityisyys
Kun joka paikassa pitää ilmottautua ja joissaan jopa kamera,eli se siitä yksityydestä ![]() Keskiseltä ostin kaksi 20 w ledi spottia ja tänään ne on asennettu etupihalle, toinen kellokytkimelle ja toinen hämäräkytkimellä. Aika kirkkaita.
*****
Miten sitä pystyy harrastamaan tätä hommaa,kun joka paikassa menee yksityisyys Semmosta se on, monella ne jauhot ei ole puhtaita pussissa, joten on varottava yksityisyyttä. Ennen hoidettiin vain että olisi maha täynnä, vaatteet päällä ja lämmin koto. No nyt kaikki tämä tulee, kuin manulle illallinen pienellä sossu käynnillä. Sitten voi aivan rauhassa syrjäytyä, jos ei ole mitään muuta tekemistä kun kaikki kirjaston Aku Ankat on luettu. ![]() Tätä!!!
![]() Hieno homma! tuommoiset asiat tytär muistaa kauan ...
Rajasin tuota kuvaa kun sanovat sivistyneet immeiset että yksityisyys menee. Yksityisyydestä en tiedä mutta ei se oo mukava amputuidaan pää pois. Käyty Kattivankkurin ruskatreffien ruskavaelluksella. Tietä pitkin hyö lähtivät sutkimaan. Onneksi tultiin muutaman kilometrin päästä polun kohtaan, jonne päästiin poikkeamaan. Ei aikaakaan kun istuttiin nuotiotulilla repun kantamuksia nauttimassa. Minne lie opas vaeltajat vienyt, mutta meillä oli lystiä polkuja seuraillen. Eihän Vuokatissa ole kunnon vaellus maisemaa, ilman soita pitkospuineen ja järvimaisemineen. Mutta menköön tämä viikonloppu näin. Pitkä on vielä tosikaravaanarin vaellussyksy.Hemmetin hienoa meininkie... Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 866 867 [868] 869 870 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|