Kirjoittanut: ihaa
« : 7.06.2014 kello on 20:53 »Ja kovin on nyt pitkään tuo tarjous voimassa, ihankohan löytyy vielä puolen vuodenkin päästä noita.
Kirjoittanut: ihaa« : 7.06.2014 kello on 20:53 »Ja kovin on nyt pitkään tuo tarjous voimassa, ihankohan löytyy vielä puolen vuodenkin päästä noita.
Kirjoittanut: 99« : 7.06.2014 kello on 20:46 »
Nyt alkaa jo ituttaa... Tänään käväsin ostamassa Biltemasta saman mutta sinisenä (kun ohlson on lopettanut noiden myymisen), ja maksoi kivat 99,90€. Nyt juuri huomasin että ohlsonille on tullut tuo takaisin myyntiin hintaan 49,95€ ple... http://www.clasohlson.com/fi/Pr315022000/Pr315022000#moreinfo Taas meni 50€ harakoille.. ![]() Kirjoittanut: Haapaniemen Paroni« : 3.06.2014 kello on 15:24 »Vuonna keppi ja kivi mun koppi pestiin rekkapesulassa kaks kertaa. Eka ja vika. Meni paineella vesi saumasta sisään. Vaunun pesen ihan itse, sieni , harja , ämpäreitä ja tikapuut.Katto pestään letkulla ja harjalla sivut pienellä paineella ![]() Kirjoittanut: K.E.V« : 3.06.2014 kello on 14:42 »Vuonna keppi ja kivi mun koppi pestiin rekkapesulassa kaks kertaa. Eka ja vika. Meni paineella vesi saumasta sisään. Vaunun pesen ihan itse, sieni , harja , ämpäreitä ja tikapuut.
Kirjoittanut: Haapaniemen Paroni« : 2.06.2014 kello on 17:43 »Käyttänyt Scan autolla 50e koko yhdistelmä
Ja puhasta on Kirjoittanut: 99« : 2.06.2014 kello on 17:17 »mutta jos sitä helpointa puhdistusta karavaanari haluaa niin se on tässä. Eilen katoin tuota, ja huomasin että se on tarjouksessa 49,95€. Lisäksi että Sellon putiikista löytyy hyllystä. Tänään töiden jälkeen käväisin liikkeessä aikomuksena ostaa ko. värkki, niin ne ovatkin poistuneet valikoimasta vaikka tarjouksen piti olla voimassa vielä kuukausitolkulla ![]() ![]() No, biltema myy samaa sinisenä. Hinta vain on tuplat ![]() Kirjoittanut: Haapaniemen Paroni« : 1.06.2014 kello on 16:48 »Peseekö kukaan karavaanareista kulkimiensa ikkunoita? Mikä aine ikkunoiden (nimenomaan asuntoauton ikkunoiden)pesuun todettu hyväksi?Minä pesisin ihan kotimaisella mäntysuovalla... Kirjoittanut: mjh48« : 1.06.2014 kello on 14:36 »Minä olen pessyt Alfa kem'in Eko-Sol pesuaineella niin matkailuauton kuin sen ikkunatkin, ilman ongelmia.
http://www.neljaysi.fi/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=49&vmcchk=1&option=com_virtuemart&Itemid=89 Kirjoittanut: Tomppeli« : 1.06.2014 kello on 13:54 »Millä pesuaineella uskaltaa pestä asuntoauton (tai vaunun) ikkunat? Kyllähän ne puhtaaksi saa mutta olis kiva tietää millä aineella niitä ei tuhota kelvottomiksi (läpinäkymättömäksi).Peseekö kukaan karavaanareista kulkimiensa ikkunoita? Mikä aine ikkunoiden (nimenomaan asuntoauton ikkunoiden)pesuun todettu hyväksi? Rouva haluaisi pestä ikkunat ennen reissua. Kirjoittanut: Tomppeli« : 1.06.2014 kello on 00:22 »Millä pesuaineella uskaltaa pestä asuntoauton (tai vaunun) ikkunat? Kyllähän ne puhtaaksi saa mutta olis kiva tietää millä aineella niitä ei tuhota kelvottomiksi (läpinäkymättömäksi).
|