Tässä seuraava mitä mennään katsoon http://www.nettiauto.com/audi/a4/4276867 ovessa pienikolhaisu muttei kuvista kyllä huomaa.
Ei yhtään sisäkuvaa, vain paljon ulkokuvia. Miksiköhän?
Tässä seuraava mitä mennään katsoon http://www.nettiauto.com/audi/a4/4276867 ovessa pienikolhaisu muttei kuvista kyllä huomaa. Ei yhtään sisäkuvaa, vain paljon ulkokuvia. Miksiköhän?
*****
Ei yhtään sisäkuvaa, vain paljon ulkokuvia. Miksiköhän? Sitä myös mietin että onko paskana penkit. Myyjän mukaan ei oo vikoja sisustassa. No kaikkee han net höpöttää. Samalle reissulle kattelen muutaman muukin samalta suunnalta. Ennen kuin meen katsoon nii saa myyjä laittaa sisustan kuvat sähköpostiin ![]() Tuossa hintaluokassa kannattaa katsella ranskalaisia, esim. Xantiaa saa hyvää ja halpaa. Osat halpoja ja kulutus kohillaan, 2 litraista ei yli 8 saa kuluttamaan edes talvella kaupunkiajossa. Ja todella mukava ajaa kohtalaisilla ominaisuuksilla ja ylivoimaisella jousituksella. Kolmoskoppainen Golf on saksalaisena ainoa jota itse kattelisin, pelleiltään ja varsinkin alustaltaan ehjää on vaikea löytää. http://www.nettiauto.com/honda/accord/4526621 Ite ostin samanlaisen kun lueskelin netistä että näissä on kestävä moottori.Lisäksi jos on sähkövermeitä esim.ikkunat,peilit ym. niin kuten japseissa yleensä niin ne toimivat kun taas sakemanneissa eivät juurikaan wörki. Ainut heikkous näissä malleissa on takapuskurin yläpuolella on yleensä ruostevaurioita joten katsele se tarkkaan.Lisäksi takahelman kaaret on suojattu jollain ihme pehmikkeellä joka pehmentää peltiä etuosan alareunasta. Tuossa Hondassa on samanlainen Vtec moottori kuin mulla ja se on ärhäkän oloinen.Ärhäkkäämpi kuin Anjovis vaikka heposia on samanverran. Minusta tuossa on nuorelle miehelle hyvä pil.. ???magneetti. ![]() Ihan oikeasti ja vaikka lukee Rover niin Accord se on, jotkut nimittävät "HOVER:iksi"http://www.nettiauto.com/rover/600-sarja/4162141#yritys=jrautocenter Mikäli aikuisten oikeasti haluat hyvän ja halvan Volvo S40:n. Niin seuraava. Se oli yhdellä lainassa kun MB:n lämppärin älypaneeli oli tilauksessa ja kesti viikon kun saivat huollossa paikoilleen. Lainaaja kehui maasta taivaaseen , samoin eräs rouva joka ajoi sillä 4 päivää kun oli hänen ostamansa Focus telakalla. http://www.nettiauto.com/volvo/s40/4192099#yritys=jrautocenter Ota yhteyttä yv:llä niin saat nettohinnat mikäli kiinnostaa, liike erään tuttavani. Tuossa hyvä AccordTuossa on automyyjän mukaan kaksi eri asiaa(hyvä ja halpa) ja sitten vielä yksi joka ei ole edes auto.. ![]() Hyvä puoli tuossa on, että on neloskoneella. V6 koneet kiertäisin kaukaa kiusallisten "pikku" vikojen vuoksi. Kannattaa tutkiskella eri merkkifoorumeita. Saattaa saada hyvän tuntipalkan. On meinaan laiskimpia vehkeitä, millä olen ajanut. Tuo ei välttämättä ole huono asia ![]() Lainaus Vaatimuksia ei kovin oo muuta kuin bensa koneella ja manuaali laatikolla kun tarkoitus on laittaa autoon opetuspolkimet ajokorttia varten. ![]() ![]() Renuhan se, tuo s40.Aika vähän siinä on Rellua, enempi kai Mitsubishi Carismaa . pl omat Volvon viritykset. Helppoja noi on olleet autoliikkeistä myydä, edullisia ,osia saa esim Motonetista , aika kestäviä eivätkä mätäne käsiin kuten eräät `´ ja ranskikset vanhempana. |