

|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 5015 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
![]() Eedittiä: vaihelaatikonpuolei nenkin vaihdettu.Yx pultti pikkasen kinkkisessä paikassa muuten heleppo nakki. Nyt menossa päivä 2 työelmään totettelua 7vko:n tauon jälkeen.. ja totettelu jatkuu ja jatkuu ja jatkuu... ![]()
*****
![]()
*****
Taas on pakko paljastaa tyhmyytensä ja kysyä että kuinka ja missä tuon vesileiman pystyy kuviin liittämään? Picasasta en sitä nopeasti katsottuna löytänyt. Kamerassa on kyllä tekijätietojen tallennusmahdollisu us, mutta sehän on erijuttu, vai onko???
*****
^^ Picasasta ei tietoa, mutta löytyi tämmöinen ohje ![]()
*****
Ei tästä nyt vielä niin hieno tullut kuin Weicolla, mutta täytyy paneutua asiaan lisää jahka ehtii Tulihan siinä päivälle mittaa. Aamulla aikavaruksella palaveri Kelassa, saa nähdä johtaako mihinkään. Iltapäivällä sitten ortopedin luona ja sen käynnin lopputulos oli, että polvileikkaukseen kahden kuukauden sisään.Onkos polvesta revenny jotain?? Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 289 290 [291] 292 293 ... 5015 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|