Alde 3010 sytytys,valvonta kärjet vaidettu ,k yllä syttyy nätisti ei pauku,tuhise syttyy nätisti aikaa kului noin tunti ja hintaa tuli vajaa 70€ taas tarkeneeThumb
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 4760 4761 [4762] 4763 4764 ... 5010 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Alde 3010 sytytys,valvonta kärjet vaidettu ,k yllä syttyy nätisti ei pauku,tuhise syttyy nätisti aikaa kului noin tunti ja hintaa tuli vajaa 70€ taas tarkeneeThumb
Pakattu valmiix et aamulla päästään Finnswanin kyydillä Naantaliin ja eväät kuuluu hintaan.
Hinkutin puoli päivää Transun ajovaloja, kumman kirkkaat niistä tuli!
![]() Vaihdoin retkipakuun nastarenkaat alle...
*****
Kävin Mualiman navassa ja ostin laatikon puolukoita.
Heitin pihalta pois kesäkukat, Ajelin nurmikon ja tyhjensin kompostoria. Tossa kattelin tota adriaa ja aattelin jospa sitä taas muutaman metrin sisältä purkaisi niin olisi sitten keväällä sekin tehty.
*****
Tinki hommiin meni minun matka-auton hommaaminen. Soa tiijä kuinka käy.
![]() Pääsin perille, kattelin kaupunkia, kävin temppeleissä ja pulahdin uimaan. Kattelin kun gekko söi jonkun vähän isomman hyönteisen, majapaikan parvekkeen lampun sisältä sen haki.. Illemmalla join vähän kaljaakin. Viini on täällä kaukana tuontitavaraa ja kallista. Kohta nukahdan.
Aamulla lämpömittari näytti enää +4 astetta. Hain varastosta autohin valmiiksi lämmitysjohdot, sisälämmittimet ja lumiharjat.
Taitaa se talvi tulla tänäkin vuonna.. Auto osui pari päivää sitten ilmeisesti muurahaisten polulle. Oli murkkuja meinaan sisällä 1 tai 2 tai monta.
Eliminoitu ongelma tänään ![]() Auto osui pari päivää sitten ilmeisesti muurahaisten polulle. Oli murkkuja meinaan sisällä 1 tai 2 tai monta.Meillä kans kesällä Tanskassa ilmestyi vaalean ruskeita pikkumurkkuja enemmän kuin kax sisälle autoon mutta neljä purkkia laitettiin sisälle niin häipyivät muutamassa päivässä. Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 4760 4761 [4762] 4763 4764 ... 5010 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|