|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 3912 3913 [3914] 3915 3916 ... 5010 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Siivottu matkamökki ja kannettu miltei kaikki tavarat mökistä autotalliin
![]()
*****
Seurasin tavallista tarkemmin aurinkovoimalan tuottoa tänä aurinkoisena päivänä. Paneelien päällä parisen senttiä lunta.
*****
Pesty mattoja..muuan tunti🙂
Käyty pojalle viemässä 50v lahjat ens viikol täyttää vast mut ei oo kuulemma kotona, vein taskukellon ja perintö sormuksen sanoin että pistä sukuun kiertoon kun tuntuu että seuraava on vuorossa.
Vaihdettu maata ja aikavyöhykettä. Eli tultu Olhaoon. Keskustassa olevassa parkissa nyt ainakin yksi yö. Varmaan yli 50 autoa kentällä, 80% Ranskalaisia.
Tänään vuorossa Torronsuo, kymppi patikkaa ja ryynäriä laavulla. Paljon oli ulkoilijoita
Siirtyminen Olhao Campingiin. Varmaan nyt useamman päivän tässä tai tiedä kuinka kauan...
Suomalaisia autoja varmaan +10 kpl. Vaikea sana kun alue on kohtuullisen laaja. ![]() Oli aika ahdas kulma mihin piti ajella mutta yllättävästi tuo taipui parilla vekslauksella. (ei ilmene kuvasta parcellaan ajo reitti) Siirtyminen Olhao Campingiin. Varmaan nyt useamman päivän tässä tai tiedä kuinka kauan...Jos tommolesa pätkällä pääsee ruutuun, niin harrastus väärä ![]() Jos tommolesa pätkällä pääsee ruutuun, niin harrastus väärä Anteeksi mutta mitä sanoit? Jos tommolesa pätkällä pääsee ruutuun, niin harrastus vääräOlikohan tuo nyt välttämätön kommentti.. ![]() Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 3912 3913 [3914] 3915 3916 ... 5010 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|