Koirat lenkitetty täälläkin.Kävin vielä yksin vajaan tunnin lenkin,ja vähän ryskäsin kellarissa punttien kanssa.Tänä vuonna tarkoitus pudottaa reilusti painoa
.
.|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 3135 3136 [3137] 3138 3139 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Koirat lenkitetty täälläkin.Kävin vielä yksin vajaan tunnin lenkin,ja vähän ryskäsin kellarissa punttien kanssa.Tänä vuonna tarkoitus pudottaa reilusti painoa
.Löysin jääkaapista pätkän reissusta tuotua salamia ja palan vahvaa juustoa. Johan maistui suolainen, sen verran viimeöinen kuohuviini vaikutti.
![]() Jääkaappilöydökset heitän kompostiin.
![]() Jääkaappilöydökset heitän kompostiin. ![]() Laskeuduttu Funchaliin lämmintä 24 joten kyllä tämä Suomen olot voittaa
*****
^
Ei muuta ko leippoisaa lomailua ^Kiitos, nyt vielä kun matkalaukku saapuis hotellille, ettei tarvi pyyhe päällä lähteä syömään ![]() Kiitos, nyt vielä kun matkalaukku saapuis hotellille, ettei tarvi pyyhe päällä lähteä syömäänMissä päin Funchalia olette...? Kiitos, nyt vielä kun matkalaukku saapuis hotellille, ettei tarvi pyyhe päällä lähteä syömäänOliko koneessa kaikilla vain pyyhe päällä, mahto olla rauhaton lento. Vai pöllikö joku kuteet suihkun aikanna ? ![]() Oliko koneessa kaikilla vain pyyhe päällä, mahto olla rauhaton lento.Ei kun täällä on hiukan erikoinen systeemi kun ihmiset menee erikyytillä mitä matkalaukut ja heti kun pääsi perille oli päästävä suihkuun Missä päin Funchalia olette...?Bussiasemalle ja la vie ostoskeskukseen on reilut 100 metriä matkaa vaunun "makuuhuoneen" hyllyt sain valmiiksi.
Kiitos, nyt vielä kun matkalaukku saapuis hotellille, ettei tarvi pyyhe päällä lähteä syömään Otitko valmismatkan (jos niin mistä) vai lennon ja hotellin erikseen? Kiinnostaa kohteena ja ajattelin, että saattaa olla sellainen, ettei rahallisesti edes kannata itse ruveta järjestämään. Joka kuusen kulettaa niin mitäs muut olettaa?
![]() Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 3135 3136 [3137] 3138 3139 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|