Nyt toimii älykello ja puhelin
Vaati 4 asennus karjalaa,kiitos S-Ryhmän

Vaati 4 asennus karjalaa,kiitos S-Ryhmän
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 2139 2140 [2141] 2142 2143 ... 5010 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Nyt toimii älykello ja puhelin
Vaati 4 asennus karjalaa,kiitos S-Ryhmän ^
Laitappas kuvat kanssa. Aamupäivällä lenkiltä pois tultu join kivennäisvettä pullosta, jotain tupeloin eli tökkäsin pullon liian syvään suuhun,läksi paikka hampaasta, soitin hammaslääkärille ja nyt on hammas taas syömä kelpoinen.
^En osaa vielä laittaa,tulee kuvia jahka opiskelen puh.käyttöä ![]() Nyt toimii älykello ja puhelinNo jopas on kehitys ottanu aimo loikan takapakkia ennen vanhaan kellot sentään näytti aikaa ilman minkään näkösiä apuvälineitä ja nyt ne ei enää toimi ilman älypuhelinta ja olutta ![]() No jopas on kehitys ottanu aimo loikan takapakkiaEiks vaan ![]()
*****
Nyt toimii älykello ja puhelin Nyt kun vielä äly riittäisi niitä käyttämään? ![]() Nyt kun vielä äly riittäisi niitä käyttämään?Sais vielä ton valokuva homman hallintaan Haettu karttakirja autosta. Lomamatkan suunnittelu on alkanut, pohjoiseen tänä vuonna.
Tuon suunnittelurekvisii tan esilleottaminen on jo niiiiin mukavaa. Alkaa kesä tuntua saavutettavalta. Kaupasta kipasin oluita huomiselle, se olisi pitkästä aikaa lapsivapaa ilta.
Lähetetty minun Che2-L11 laitteesta Tapatalkilla Meillä oli tyttären pikkusia hoidossa,yhtäkkiä Enni 3v. Väsähti.no kuumettahan oli 38 ja rapiat päälle.No just alko mua paleltaa vaikka lämpömittari näyttää 23 ,ei palella enää naukkasin reilun viskin niin johan lämmitti,mutta tätä kirjoittaessani alkoi poskia kuumottaa niin pirusti ja kurkkuakin tuntuu jokin rassaavan. Eihän tässä nyt voi kipiäksi tulla kun pitäis vieraitten kanssa lauantaina lähteä Viipuriin syömään.
Sent from my iPad using Tapatalk Latasin Ipadiin merikartan ja järvikartan,jospa sitä tulis ens kesänä kalastettuu ja jetteilyä vähän enemmän
Parin päivän "kesäleskeyden" jälkeen odotan Pasia Suomesta kotiin.
Nuo lentomatkat jännittää, mutta tässä on vielä yksi jännitysmomentti: myin mun lipun yhdelle naiselle, jonka äiti on talven täällä. Sovittiin, että Pasi heittää sen kentältä Torreviejaan. Kone oli 1,5 tuntia myöhässä ja tämä leidi oli ehtinyt vetää melkoiset jurrit jo ennen lentoa. Sain koneesta raporttia, että oli lennon ajan möykännyt ja kiroillut! Voi Pasi-raukkaa! Toivottavasti se saa sen leidin kunnialla perille, ettei se esim sammu meidän autoon. On kyllä viimeinen kimppakyyti tälle myöhäislennolle! Me täällä koiran kanssa odotellaan. Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 2139 2140 [2141] 2142 2143 ... 5010 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|