Tulee hyvääAnnamennä vaan , kestääkö tiplomaatti isojen poikien annosta...
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1645 1646 [1647] 1648 1649 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Tulee hyvääAnnamennä vaan , kestääkö tiplomaatti isojen poikien annosta... Katsottu kun muut kuntoilee Peurungassa ja nähtiin sekä jututettiin Huutokauppakeisaria ja hänen parempaa puoliskoa.
Annamennä vaan , kestääkö tiplomaatti isojen poikien annosta...Kyllä,treffeillä tavataan
*****
Alko vituttumaan,jotta puteli menee ekaan kertaa 15V Jätä pikkuisen aamuksi, rapularyypyksi! ![]() Jätä juomatta ni lakkaa vituttamasta! Ei tummoseen kannata iltaa pilata. Samaa mieltä! Tuohan kertoo vaan kaverin heikosta itsetunnosta. Suomalaisen miehen perisynti - juoda vitutukseen. Samaa mieltä! Tuohan kertoo vaan kaverin heikosta itsetunnosta. Suomalaisen miehen perisynti - juoda vitutukseen.Sepä se! mistä se suomalaisen miehen itsetunto tulee...työstä tai autosta Suomalaisen miehen perisynti - juoda vitutukseen. No nyt ollaan samaa mieltä. Jos mulla on elämässä kymmenen keskeistä periaatetta niin yksi on tuo: Vitutukseen ei pidä viinaa juoda. ![]() Varsinkaan silloin, jos tuollaisen vetäminen saattaa aiheuttaa suunnilleen hengenmenon, ihan-sama-mikä se syy sitten onkaan.
*****
No nyt ollaan samaa mieltä. Entäs jos näin positiivisesti aateltuna se syy olisi vaikka itsari ![]() Alko vituttumaan,jotta puteli menee ekaan kertaa 15VVanha juttu, pullonkorkissa luki Alko ja siitä se alko. Ja mitä itte tänään tehny. Tulin Kartanokievarin tansseista ja taas sillä mielellä että - tanssia tuollaset viimeset valssit ja kuolla. Hipos jo taivaan porttia. Entäs jos näin positiivisesti aateltuna se syy olisi vaikka itsari Oikein positiivinen ajatus. ![]() Jospa ei sellaisesta olisi kysymys. Vanha juttu, pullonkorkissa luki Alko ja siitä se alko.Ja laulun sanoin... Kun pullossa luki "Lakkaa", niin siihen se loppui. Lenkillä kävin. 1640 m ja reilu
puol tuntia aikaa. Enenmpää en olis pystyny, mutta hyvä on tuokin tulos. Lumitöitä, pe***le, ja tuota valkoista paskaa tulee taivaalta koko ajan lisää.
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1645 1646 [1647] 1648 1649 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|