Tuossa hyvä teema seuraaville Orgin treffeille.Ei onnistu,kun ollette jo ennen kukonlaulua ylhäällä

|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1376 1377 [1378] 1379 1380 ... 5010 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Tuossa hyvä teema seuraaville Orgin treffeille.Ei onnistu,kun ollette jo ennen kukonlaulua ylhäällä ![]() Ei onnistu,kun ollette jo ennen kukonlaulua ylhäälläPannaanki ennen sian piarasua nukkumaan... ![]() Pannaanki ennen sian piarasua nukkumaan...Niinpä ![]() Sainpas lopulta tuon vaunun vahattua loppuun. Samalla jo poistin markiisin talvea varten. Nyt sitten vaunu on valmis Vuokattiin viemistä varten..
Just saunasta tultu,ja tuli pestyä molempien selät
![]() Just saunasta tultu,ja tuli pestyä molempien selätJa muu kroppa jäi likaseks? ![]() Vaihdoin öljyt ja suodattimen sekä etuvaloumpion Ducatoon. Lisäksi värkkäsin mikron Matkaajan kaappiin.Lämpiääkö kaappi paljon,kun käyttää mikroa? En tiedä vielä, mutta ei taida lämmetä. Tuskin tuota kovin paljon tulee käytettyä ja on siinä ilmatilaa ympärillä. Jos lämpeää niin tehdään ilma-aukkoja tarpeen mukaan. LMC:ssä on paljon ahtaammassa paikassa (yläkaapissa)ja en ole havainnut että paikat kuumuisi liikaa.
Vaihdettu ledejä autoon ja huomattu että aiheuttavat häiriön tv kuvaan! No pitää sammuttaa valot ku katselee tv:tä.
Mulla tommosella systeemillä..Jos saa selvää..Sivussa molemin puolin tuuletus. Mutta eikös tuo mikro ole tuossa päällä...vai mikä se sitten on....kaasu-uuni ? Mutta eikös tuo mikro ole tuossa päällä...vai mikä se sitten on....kaasu-uuni ?Lidl kiertoilma uuni Kaasu hellan päällä..Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 1376 1377 [1378] 1379 1380 ... 5010 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|