|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 5014 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Joutu tekemään pienen ylimääräisen lenkin. ![]() Kivaa oli ja huomenna uudelleen lenkille, voi olla jotta vaunulle pöristelen.
*****
Lenkillä kuitenkin kävin. ![]()
*****
Vököstely päivä oli tänään, niin kuin viimmeiset seitsemän päivää. Eipä siitä tainnu Vökkä-Ukkoa tulla, kun lenkillekkin jouti ![]()
*****
Eipä siitä tainnu Vökkä-Ukkoa tulla, kun lenkillekkin jouti Sormia syyhyttää puuhastelemaan, valitettavasti vain oikean käden sormia. ![]() Uh,uhhuh. Voi tätä elämää !!! Koville ottaa !! Nukkumaan pitäis ..joo, mennään,mennään........kaikillle hyvätyöt...Hyvää yötä teebassolle, minulla aamukahveet menossa ja kohta siikaonget mereen- . Parin tunnin päästä haen vaarin pikku apinat tarhasta,syödään ja lähdetään sirkuksen päivä näytökseen.Sithän siellä on melkein koko apinaperhe. Pikku apinat on isojen apinoiden jälkeläisiä. Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 612 613 [614] 615 616 ... 5014 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|