Grillikatosta tuunattu kesän rientoihin. Yllättävän paljon hommaa vaativa jobi,,,,,
Noh lopussa kiitos seisoo,,,,,
Noh lopussa kiitos seisoo,,,,,|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 5001 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Grillikatosta tuunattu kesän rientoihin. Yllättävän paljon hommaa vaativa jobi,,,,,
Noh lopussa kiitos seisoo,,,,,Grillikatosta tuunattu kesän rientoihin. Yllättävän paljon hommaa vaativa jobi,,,,, Niih, lopussa se luojan kiitos seisoo.... Matkailuautoon laitettu kesäkiekot, talvirenkaat pesty ja varastoitu.
No en tehnyt vaihtorumbaa itse vaan teetätin vävyllä ![]() Niih, lopussa se luojan kiitos seisoo.... Lopussa se ei enää seiso, sanoisin. ![]() Lopussa se ei enää seiso, sanoisin. Meinasitko että vävyllä ![]()
*****
Lopussa se ei enää seiso, sanoisin.Kyllä tässä alkaa kelottumaan pikkuhiljaa,sanovat että vanha kasvaa kieroon ja oksa kovenee!! ![]() kyllä vaan hengissä pysytÄidiltä avattiin pää n. 35 vuotta sitten. Seuraamuksina tulivat hajuaistin menetys ja lievä epilepsia, joka kuulemma kuuluu asiaan, mutta hoituu lääkityksellä. Köpsyttelee edelleen ja 95. vuosi on menossa. Kyllä tässä alkaa kelottumaan pikkuhiljaa,sanovat että vanha kasvaa kieroon ja oksa kovenee!! Väittäisin kyllä, ettet ole edes kovin vanha vielä. Itte olen vielä nuori mies ja vain 20 vuotta sinua nuorempi, että pää pystyyn vaan! 15 vuotta vielä kuljet Fiiliksellä Lapin reissuilla. Jaaha.Töistä palauduttu
![]() Olihan raskas viikonloppu... Tähän sopii tällanen ralli... HUOM. Jos olet tosikko älä aukaise linkkiä... ![]() http://www.youtube.com/watch?v=B47uJVYf4nM
*****
Kotiuduttu pohjoisen reissulta. Viikolla kesäkumien vaihdon yhteydessä joudun tarkistamaan, mitä kolmen päivän sohjon roiske on saanut alustassa aikaan.
...p*ska reissu, mutta tulipahan tehtyä. ![]()
*****
hevyä ulkoilutettu pikkasen vajaa seitemän sattaa kilometriä, pistetty parkkiin hotellin etteen ja otettu huone... ettäkö minkä takkii... no ensinnäi virma oli varannu hotelli huoneen ja toisekseen ei oo iha sinut ton riimuksen kans.. joskus saattaa olla tarua ihmeellisempiä vikoja....
*****
Töihin palattu syötteen reissulta.
No en, kun ihan yleisesti totesin. ![]() Nukuttu pommiin, kolmas kerta 16-vuotisen työhistorian aikana, iPhonen olin laittanut vahingossa äänettömälle.
![]() edit: kirj.virhe Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 156 157 [158] 159 160 ... 5001 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|