Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
Käytettyä hankkimassa - Ford vai Fiat?
Alan:
Jep, unohdin kerrossänkyvaatimuk sen. Onnea etsintään, ei ole helppo rasti, mutta tavoitteet ovat kyllä järkevät.
Mahtaisiko tuota Forteroa sitten löytyä kerrossänkyisenä? Hymer B 504:ää on tehty myös kerrossänkymallina, mutta se on etuveto. Olisi oivallinen peli muuten, suurin osa vain on yksipetisellä takavuoteella ja malli on muutenkin suhteellisen vähän valmistettu. Saksasta joutuisit sen etsimään.
kimi:
Tässä tällä hetkellä Mobilen tarjonta kerrossänkyautoissa .
Ainoat kriteerit kerrossänky ja alkovi https://tinyurl.com/js3jk4q
Alan:
Huomio siihen, että välttämättä kaikki kerrossänkyautot ei tuolla haulla paljastu, kun osa ilmoituksista on huonosti laadittuja. Suuntaa antaa tietenkin ja hyvin.
Laaga:
<klikkaa mua> sori pitkä linkkiosoite, mutta tossa ois kerrossänky ja tuplapohja Ford. Eura Mobilhan on koriltaan laadukkaan auton maineessa.
e: linkki lyhennetty -88k5-
88k5:
^
Kapseleista päätellen etuveto, ja 130hp tehot viittaavat vain etuvetoisessa olevaan 2.2.een koneeseen..
..jos tuo vetotapa kriteeri on.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta