Tekniikkakeskustelut > Karavaanarin elektroniikka

Mitäs eroa: Nokia vs Samsung

<< < (14/22) > >>

99:

--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda - 23.10.2012     kello on 07:50 --- Niin tällä WP7.5:lla. En tuota ominaisuuden puutettu edes huomannut , kun en niitä yleensä lähetä  ::)
Juuri julkaistavalla WP8:lla pystyy

--- Lainaus päättyy ---

Ymmärsin että puhe oli tämänhetkisistä tuotteista, ei jostain tulevaisuudessa tulevista.
Mutta hyvä että WP puhelimeen tulee vihdoin ominaisuuksia, mitkä on olleet muissa itsestään selvyyksiä jo vuosia.

K.E.V:

--- Lainaus käyttäjältä: 99 - 23.10.2012     kello on 08:23 ---Ymmärsin että puhe oli tämänhetkisistä tuotteista, ei jostain tulevaisuudessa tulevista.
Mutta hyvä että WP puhelimeen tulee vihdoin ominaisuuksia, mitkä on olleet muissa itsestään selvyyksiä jo vuosia.

--- Lainaus päättyy ---

Mutta eihän monissa muissakaan luureissa ole ominaisuuksia mitkä vaikkapa Nokian symppareissa ovat olleet iät ja ajat  :o
Eikä tulevaisuus ole kuin 3 päivän päässä. Kaupasta saantiin menee jokuhetki kauemmin kai.

Topelius:
Symbian oli aikoinaan kyllä edelläkävijä,  mutta ei tuo windows kyllä vielä ainakaan sen parempi ole... 

99:

--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda - 23.10.2012     kello on 08:29 ---Eikä tulevaisuus ole kuin 3 päivän päässä.

--- Lainaus päättyy ---

Siis tarkoitat menneisyys, nykyään kun älypuhelimissa on huomattavasti enemmän mahdollisuuksia mitä WP8 pystyy tarjoamaan.
Esim. tukeeko WP8 jo VPN:ää? Entä pystyykö sillä edes lähettämään sähköpostissa liitetiedostoja? Voiko selaimen vaihtaa haluamakseen (itse kun käytän Operaa)?

K.E.V:
No nyt voi jo kertoa kun on 3päivää kokeillut. ;D
Toista se oli 1,5kk sitten kun tiesit jo millainen WP8 on, onnenpoika kun me muut ei tiedetä vieläkään muuta kuin julkaisujen esittämät tiedot  ??? ::) :laugh:

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View