Kuka sitä nokiaa vielä ostaa,kun puhelimet keksittyAina kannattaa ostaa se mitä eniten myydään.... ![]() Autoistakin ei kannata edes ajatella kuin Volkkaria, Toyotaa, tai Skodaa. Tuo Samsungin markkinointikoneist o rulaa. Minulla oli 6 edellistä puhelinta Galaxy sarjaa ja kyllä niiden laatu oli melkoista kuraa.
Valitettavasti firman valikoimista ei muuta löytynyt. Nyt sitten riskilläkin ostin itse kaupasta Sonyn Z2 luurin, aika näyttää onko tämä parempi. Ainakin tälle riittää puolta harvemmin lataukset. Aina kannattaa ostaa se mitä eniten myydään....Taas mennään ohi ja komiasti aiheesta,mutta työkaluna vw gaddy ja se on hyvä ollut,nyt vaan 200000 tkm ja turbo vikailee,tojoo ei ole ollut,vois olla seuraava meidän auto,skodaa en koskaan osta,oli 2000luvun alkupuolen octavia työkaluna ja ikinä sen kokemuksen jälkeen en skodaa osta,oli ihan paskakaara. Sent from my iPad using Tapatalk Taas mennään ohi ja komiasti aiheesta,mutta työkaluna vw gaddy ja se on hyvä ollut,nyt vaan 200000 tkm ja turbo vikailee,tojoo ei ole ollut,vois olla seuraava meidän auto,skodaa en koskaan osta,oli 2000luvun alkupuolen octavia työkaluna ja ikinä sen kokemuksen jälkeen en skodaa osta,oli ihan paskakaara.Skoda ei voi olla paskakaara.... Itse asiassa se on kolmanneksi paras auto, jos elokuun myyntitilastoa uskomme...ja miksi emme uskoisi. ![]() Joko Skoda ruvennut tekemään puhelimia
![]() Joko Skoda ruvennut tekemään puhelimiaEi mutta se vastaa varmaan autopuolella samaa, kuin kännyköissä Samsung.. ![]() Kuka sitä nokiaa vielä ostaa,kun puhelimet keksittyMitä tekemistä myyntimäärillä on laadun kanssa. Tuolla tavalla ajateltuna sun Polari on p*ska styroksikoppi...... Eihän Saarioisten pizzakaan ole ruuan parhaimmistoa, vaikka sitä paljon myydään. Itse en pitkällä tikullakaan koske. Ei mutta se vastaa varmaan autopuolella samaa, kuin kännyköissä Samsung..Volkkari on kuin android. Tunkee itsensä joka merkkiin. Mitä tekemistä myyntimäärillä on laadun kanssa. Tuolla tavalla ajateltuna sun Polari on p*ska styroksikoppi.........juu miljoona kärpästä ei voi olla väärässä. ![]() No kai tuo liki 2 vuotta meni ja olis menny viweläkin Mulla on vieläkin käytössä puhelin missä lukee "Made in Finland", ja näillä näkymin on käytössä vielä pitkään. Hyviä puhelimia kun ei tartte joka käänteessä vaihdella. Se on vaan jännä miten tuollanen 50€ arvonen Lumia 800 hakkaa yhteyksissä 700€ Iippa 5 maan alla..
![]() Ja jotta Iippa 5 puheesta saa selvää niin pitää olla kuulokkeet ja mikki koska lapset eivät osaa tehdä kunnon mikkiä ja kuuloketta.. ![]() ihan yliarvostettu hintasekseen koko puhelin.Näyttää siltä että saan tuon työn kautta harmikseni.. ![]() Mullakin ikoinaan jotain shittiä tarjottiin. Pidin pöytälaatikossa ja käytin omaani.
|