
Yksityinen varaosaliike eteläisessä Keski-Suomessa väitti, ettei ole ollut 80-luvun jälkeen.
Edit: eikä tarvi olla edes veljistä vanhimpia tietääkseen...

|
Sivuja: [1] Siirry alas
![]() Yksityinen varaosaliike eteläisessä Keski-Suomessa väitti, ettei ole ollut 80-luvun jälkeen. Edit: eikä tarvi olla edes veljistä vanhimpia tietääkseen... ![]()
*****
AD:ssa väittivät, että heillä on. Kyselin joku viikko sitten, mutta pakkasten lauhduttua asia unohtui, joten omin silmin en ole nähnyt. No, perskele. Soitin Kuopion AD:n ja tiedustelin, löytyykö kiinikkeitä. ...Myyjä kysyi montako tarvitset. Laitamma nyt sitten jääkaapin alaritilään talvisuojan kiinni. ![]() No, perskele. Soitin Kuopion AD:n ja tiedustelin, löytyykö kiinikkeitä. ...Myyjä kysyi montako tarvitset. Laitamma nyt sitten jääkaapin alaritilään talvisuojan kiinni. Jääkö sinne vielä ilmarako? Täysin tiiviiksi sitä ei saa laittaa, yleensä siellä on noin 15mm rako ritilän ja suojan välissä. Voi tulla ongelmia jos on täysin ummessa.
*****
![]() No, perskele. Soitin Kuopion AD:n ja tiedustelin, löytyykö kiinikkeitä. ...Myyjä kysyi montako tarvitset. Laitamma nyt sitten jääkaapin alaritilään talvisuojan kiinni.Kiitos hyvästä vinkistä, täytyypä etsi tampereen keikalla Ad putiikki. ![]() Sivuja: [1] Siirry ylös
|