Itte pujittelisin narun takaisin, reikä läpi ja siitä naru. Narun nokkaa hieman lämmittää palloksi, niin ei karkaa enää.
Itte pujittelisin narun takaisin, reikä läpi ja siitä naru. Narun nokkaa hieman lämmittää palloksi, niin ei karkaa enää.
|
Sivuja: [1] Siirry alas
Itte pujittelisin narun takaisin, reikä läpi ja siitä naru. Narun nokkaa hieman lämmittää palloksi, niin ei karkaa enää. Moni eri asunto-osan valmistaja käyttää samoja hyttysverhoja. Alustavalmistaja ei liity tuohon mitenkään. Paksua kuitusiimaakin ovat käyttäneet, . . . Kaihdinliikkeistä ovat narua hankkineet . . . Keskusteluista 'otteita' . . . Vaan saattaisi sitä toki kysellä alan liikkeestä. Tuon pitää olla venyvää. Kaihdinlanka on jäykkää, näyttää samalta kyllä. Tuossa vastikään opettelin sen vaihtoa talon sälekaihtimeen. Naamakirjan neuvot mistä noi otteet otettu on joskus 'hanurista' mutta enhän noita 'oppeja' sieltä tänne ole pahemmin ammentanutkaan. Mutta järkimiehelle voi vaihtoehtoa tarjota, hän kuitenkin testaa ostoksensa ennenkuin sen valitsee. Sivuja: [1] Siirry ylös
|