Tekniikkakeskustelut > Karavaanarin tietotekniikka

Peruspuhelinta etsimässä

<< < (6/12) > >>

Alan:
Tää on niin tätä... jos olisin päällikkö meillä olisi kaikilla iPhone neloset 8 GB mallina, 13 euroa kuukaudessa...

Weicco:

--- Lainaus käyttäjältä: Alan - 14.11.2011     kello on 21:39 ---Tää on niin tätä... jos olisin päällikkö meillä olisi kaikilla iPhone neloset

--- Lainaus päättyy ---

teebasso:
Tätähän nää ! Oli aikoinaan muutama kymmenen Nokiaa ja kerran huvikseni ostin Samsungin.Mikä lie läppä malli.Pelitti tosi hyvin ja annoin pois lapsilleni ja kai wörkkii vieläkin. Sen jälkeen hankin N95 :sen .Voi perkkee..Muuten hjuva mutta ei sietänyt ulkoilmaa...sanoiva t huollossa... täysin hapettunut! Nyt iPhone joka toimii myös modeemina iPadille täällä"pusikossa" vaikkakin edge verkossa. Sanoivat iPonen olevan viela herkemmän kosteudelle kuin nokialaiset.1.5 vuotta on kyllä toiminnut.Herkkyys ei ole parhaimmasta päästä.

putkimies:

 Eikös iPhone ole jäänyt kaikin tavoin Samsungin jalkoihin? Myynti on romahtanut, Samsungista vain runsas puolet, mekaaninen heikkous näkyi hiljattain iltalehden pudotustestivideoss a.  ;D

teebasso:
Enpä tiijä .  iPhone pelittää kohtalaisesti. Mutta kun on joutunut Applekiroukseen tuon iPhoneen ja iPadin kanssa kaip sitä pitää yrittää pysyä "hengissä" näillä. Onneksi on tuo PC jollavoi paikata puutteita.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View