Laitoin mökillä suihkulähteet solisemaan ja rysselinpojan lirittämään, aurinkosähköllä tietty. Nyt on kuin rysselissä, onneksi ei kuitenkaan.
Koska rakennushommat jatkuu? Halutaan nähdä kun työ edistyy.
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 639 640 [641] 642 643 ... 5014 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Laitoin mökillä suihkulähteet solisemaan ja rysselinpojan lirittämään, aurinkosähköllä tietty. Nyt on kuin rysselissä, onneksi ei kuitenkaan. Koska rakennushommat jatkuu? Halutaan nähdä kun työ edistyy.
*****
Mihin tulevaan? Taitaa olla matka mielessä? ![]()
*****
Koska rakennushommat jatkuu? Halutaan nähdä kun työ edistyy. Pikkuhiljaa jatkuu, yhden käden taktiikalla. Ei malta olla tekemättä, vaikka käden ruhje pyrkii hieman vuotamaan. Yks homma kyllä onnistuisi rampanakin, juopottelu. ![]() Taitaa olla matka mielessä?ulkona oli kylmä ja täytyi mennä harjoittelemaan sisälle. Kaikkea sitä voi päätellä ihan merkeistäkin ![]() Tuo vasen ei oo teineille, 11% ![]() Edit: Eikös oo ihan hyvää kuvaa kännyllä ![]() Paha puoli siivouksessa- näkee talvella ostetusta autosta lisää fixailun tarvetta... esim kattoluukun reunassa epämääräinen musta "mato" Taitaa olla joskus ammoin laitettu tiiviste rullalla. ![]() Ilmanvaihtohan tuossa pelaa hyvinkin. Vesa arwasi! 10 pts +pkm. Siis paskala = paskaa+huussikuiviketta+lehtiä ja muhimaan. Seuraavana vuonna muldaa laareihin. Harvinaisen hyvät näköalat paskalsta paskalla. ![]() Töitä. Siä k kuuskytyheksän olet harwinaisen monisanainen vaatimattomien lyhytviestien niukkuuden kannattaja. ![]()
*****
Siä k kuuskytyheksän olet harwinaisen monisanainen vaatimattomien lyhytviestien niukkuuden kannattaja. On hän joskus ollut varsinainen suupaltti. Noin 160:stä kommentista n. 40 ensimmäistä on ollut varsinaista "sananrieskoo"!! ![]() Mutta 1.1.2013 oli "Uusi vuosi, uudet kujeet. Levätty. ". Ja siitä se alkoi!! Mutta eiköhän anneta kaikkien kukkien kukkia! ![]() Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 639 640 [641] 642 643 ... 5014 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|