Aamulla kävin koksissa verikokeissa ja kusinäytteen annossa. Pojalla kävin pinnoittamassa sokkelit, siinähän se päivä meni. Äsken sitten jatkoin tuota fiuun valo ongelman tutkimista ja löysinpä viankin.
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 3362 3363 [3364] 3365 3366 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Aamulla kävin koksissa verikokeissa ja kusinäytteen annossa. Pojalla kävin pinnoittamassa sokkelit, siinähän se päivä meni. Äsken sitten jatkoin tuota fiuun valo ongelman tutkimista ja löysinpä viankin.
Pesin hlö auton kun lauhtui tämä kelikin, enää vajaa +25 C
Äsken sitten jatkoin tuota fiuun valo ongelman tutkimista ja löysinpä viankin. Oliko maavika? Oliko maavika?Ei ollu, viiksen liittimessä johtoliitin löystynyt. Lasten kanssa käyty Serenassa.
Meinas sarkastisen hymyn pukata kun kylmässä saunassa raikui Jon Bonjovin " its my life" https://www.youtube.com/watch?v=vx2u5uUu3DE Mutta hymy hyytyi kun katselin ympärilleni, joka puolella oli sama fiilis kuin Tykkimäessä ja Punkaharjun kesämaassa. Hienoja paikkoja varmaankin silloin kun Bon Jovi oli pinnalla mutta nyt tunkkaisia ja kuluneita. Oliko Suomen huippuhetket 80 luvulla? Lasten kanssa käyty Serenassa.kyllä oli, ajattelee vaikka hiihtokeskuksia. uusia ei ole tehty 80-90 luvu jälkee. kyllä oli, ajattelee vaikka hiihtokeskuksia. uusia ei ole tehty 80-90 luvu jälkee. Jaa, niitäkö se pitäis alkaa tehdä lisää että sais spennailla nykyajan Torstai vaatteet päällä ![]() Kello 18 alkoi isännöinti Kunkulla..
Jaa, niitäkö se pitäis alkaa tehdä lisää että sais spennailla nykyajan Torstai vaatteet päälläjokaisella aikakaudella oma tyyli tehdä asioita ![]() Poikkesin Haltilla.
Ai niin, se olikin eilen.... ![]() Herätty Orgilaisen mökin pihasta
ja hauskaa oli eilen Poikkesin Haltilla. Kävelit vai lensit? Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 3362 3363 [3364] 3365 3366 ... 5009 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|