Onkos tämä se vanha tukkikämppä? Lampi ja sauna puronvarressa.Passaa kuvaukseesi,pieni järvi,voi sanoa lammeksi😄
|
Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 2476 2477 [2478] 2479 2480 ... 5015 [Seuraavalle sivulle] Siirry alas
Onkos tämä se vanha tukkikämppä? Lampi ja sauna puronvarressa.Passaa kuvaukseesi,pieni järvi,voi sanoa lammeksi😄 Huomenta vaan kaikille Orkkilaisille. Ajoissa heräsin, kävin läpi Ampparin uutisia. Passaa kuvaukseesi,pieni järvi,voi sanoa lammeksi😄 Hieno paikka, muistoja seitkyet luvulta lähtien. Toivottavasti sauna on entisensä. Mukavaa kämpästelyä äijille.
*****
Kävin Keuruulla. Vai olikohan kerjuulla. Kohta lähen ajelemaan Kainuun korpimetsiin omaishoito hommiin. Niin pääsee siskotyttö käymään Keuruulla. ![]() Hieno paikka, muistoja seitkyet luvulta lähtien.Kiitos,sauna on kyllä hyvä ja iso ![]() Meillä on sesonkiaikana portilla jaossa omenoita ilman korvausta. Yleensä ei tule mitään palautetta, saati kiitosta. Tänä vuonna tuli oikein kortin kera kiitokset Leenalta! Ei ole tuttu henkilö, mutta jos lukee tätä palstaa, niin terveiset hänelle! ![]() ![]() Pesty vaunu päältä, perusteellisesti. Nautittu auringonpaisteesta, päälle + 18 astetta.
*****
![]() Opetellut uutta läppäriä ja win10 käyttämään. Kyllä on vanhalle antinörtille kuin tervan juontia. ![]() Sivuja: [Edelliselle sivulle] 1 ... 2476 2477 [2478] 2479 2480 ... 5015 [Seuraavalle sivulle] Siirry ylös
|