|
Nimim. Sinertävän terästiskarin omistaja ![]() Jos Sinoli ei tepsi, niin sitten bensa. Ne eivät ole toisiaan poissulkevia, vaan joskus toimii toinen ja joskus taas toinen.
*****
![]() Lähetetty minun SM-G870F laitteesta Tapatalkilla http://www.motonet.fi/fi/tuote/602719/AutoGlym-Tar-Remover-325ml tai noilla voi kokeilla.... http://www.motonet.fi/fi/kategoria/1230/356117/Tiiviste--ja-liimajaanteiden-poistajat
*****
Edelleenkin ehdottomana nestemäisenä poistona pelkkä skyleeni, edullinen ja halpa. sairaala laboratorio , autofiksaajat ja automaalareiden käyttämä aine tossa selvä speksit, selvää tutkittua ja kirjallista tietoa asian tuoeksi. http://www.kiilto.com/fi/rakentaminen/tuotteet/tuotteet?product_group=28&prod=63 yst ter velnumm.
*****
Saattaa olla, että on erilaisia liimoja ja pintoja,
*****
Pelkkää ksyleeniä käyttää niin toimii ku junan vessa. ![]() Mutta millä lähtee männyn pihka autosta pois? |