Onneksi on erilaisia koneita Topeliuksen kanssa. Voin kaivaa kolmekymmentäkonett a hyllystä ja kori koskenkorvaa vetoa niin ei ainoassakaan ole tuota. 
Mut ei viitti lyödä vetoa, maksa sanoo pox tuolla tavaralla ja määrällä.
Tarvii käyttää niitä koneita n. 2 viikkoa putkeen sammuttamatta ja eri käyttäjien välillä vaihdellen ennenkuin pullot vaihtaa omistajaa. Sen verran tämäkin on parhaimmillaan onnistunut fuulaamaan toimivansa kunnolla. Ja nytkin saattaa pari päivää mennä hyvällä tuurilla. Yleensä ne ogelmat tulee juuri siihen käyttäjän vaihtotilanteeseen.
Niin ja siitä hiirestä. Siis kalvohiirikin toimii ok, mutta sen asetuksiin ei pääse käsiksi, ne on harmaana. Pitää koitta etsiskellä ajureita paremmalla ajalla.
Blue screenejä tulee myös silloin & tällöin. Ei koskaan varsinaisen käytön aikana vaan käynnistyksen / sammutuksen / käyttäjän vaihdon yhteydessä. Kehuu käynnistyvänsä automaattisesti uudelleen kun tiedot on kerätty mutta kissan viikset, väkisin pitää sammuttaa. Pitää laittaa tarjolle vikakoodeja jos niistä joku palstan nörtti ymmärtää paremmin. Viimeisin oli 0x00000888.