rekisteriseloste

Tiedote rekisteröitymisestä

Jos et ole saanut vahvistusviestiä rekisteröitymisestä si, tarkista roskapostikansiosi. Tämä erityisesti hotmail ja gmail sähköpostin käyttäjille.


Vastaa

Varoitus: tähän aiheeseen ei ole vastattu yli 365 päivään.
Jollet ole varma että haluat vastata juuri tähän, harkitse uuden aiheen aloittamista.

Huomioi: tämä viesti näytetään vasta kun valvoja on sen hyväksynyt.

Nimi:
Sähköposti:
Aihe:
Otsikon ikoni:

Liite:
(Poista liite)
(lisää liitteitä)
Sallitut tiedostomuodot: gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, pdf, png, odf, kmz, gz, ov2, bmp, ods, zip
Rajoitukset: korkeintaan 10 liitettä, yhteiskoko korkeintaan 2000KB, yksittäisen liitteen koko korkeintaan 500KB
Huomaa, että liitetiedostot vaativat valvojan hyväksynnän.
Varmistus:
Kirjoita kuvassa näkyvät kirjaimet
Kuuntele kirjaimet / Pyydä uusi kuva

Kirjoita kuvassa näkyvät kirjaimet:
Suomen ex-pressan (Sale) sukunimi:
Saunassa käytetty vasta on toiselta nimeltään?:

Oikotiet: paina alt+s lähettääksesi viestin, tai alt+p esikatsellaksesi


Lähettämällä viestin hyväksyt kirjoitussäännöt


Yhteenveto

Kirjoittanut: K.E.V
« : 24.10.2012 kello on 14:42 »

20.5c . Sauna on erikseen ;D
Kirjoittanut: ihaa
« : 24.10.2012 kello on 14:13 »

Kyllä sitä sopii nuoleskelemaan vaikka erillis vuoteet ;) :D

Ja monessa niiden erillissänkyjen välin saa täytettyä lisäpalalla jolloin onkin jo isompi sänky kuin kotona, voi olla vaikka poikittain.  :P
Kirjoittanut: "Masi"
« : 24.10.2012 kello on 14:10 »

Parivuode pitää olla ja iso takatalli kunnon kantavuudella. Ja vuoteen kun laskee ala-asentoon, niin matkaa lattialle ei ole pitkästi vaikka sattuis lämmitys puuhissa tipahtamaan.
Ja se aiheeseen liittyvä osuus 20-21 astetta celciusta. Sitten kun tropiikkiin tekee mieli, niin lentokone on näppärin. Toisin niissä ei oikein ole meikäläisen hintaluokan lentolipuissa parivuode malleja.  ;)
Kirjoittanut: Haapaniemen Paroni
« : 24.10.2012 kello on 13:21 »

Mukavampi nuoleskella kun on tilaa :P
Lipsahtiko keskustelu ohi otsikon >:(
Kyllä sitä sopii nuoleskelemaan vaikka erillis vuoteet ;) :D Onneksi toi kymmen vuotinen paini harrastus ei mennyt hukkaan :D
Kirjoittanut: joo o
« : 23.10.2012 kello on 21:23 »

Mukavampi nuoleskella kun on tilaa :P
Lipsahtiko keskustelu ohi otsikon >:(
Kirjoittanut: K.E.V
« : 23.10.2012 kello on 17:53 »

Ei vahingossakaan erillisvuoteista. Kaverimmekin vaihtoivat isoon sänkyyn kun päivittivät vaunun  Thumb
Kirjoittanut: tsahkali
« : 23.10.2012 kello on 14:34 »

Hei, hei... Muistakaa, että kun on eläkkeellä, niin on aikaa 'harrastuksille!   ;D
Kirjoittanut: Haapaniemen Paroni
« : 23.10.2012 kello on 13:26 »


Silloin pitää olla suht`koht lämmintä, jos mies on jo siinä iässä jotta silmät ovat ne jotka siinä hommassa eniten liikkuu :laugh:
Toisaalta taitaa tuo olla tällä saitilla aika tavallista kun saa lukea kuinka yks ja toinenkin kuolaa jo noiden erillissänkyisten kulkimien perään ???
Vaan perässä tässä tullaan ;) :D ;D ;)
Erillis vuoteet sen takia,että kun kulkimella liikutaan,niin sillon ollaan lomalla :DKyllä sitä kerkiää sit kotona nukkua kylki kyljessä ja jotain muuta ;D ;D
Kirjoittanut: tapani pokkinen
« : 23.10.2012 kello on 13:03 »

On sulla toi touhu laimeaa!  :P


Silloin pitää olla suht`koht lämmintä, jos mies on jo siinä iässä jotta silmät ovat ne jotka siinä hommassa eniten liikkuu :laugh:
Toisaalta taitaa tuo olla tällä saitilla aika tavallista kun saa lukea kuinka yks ja toinenkin kuolaa jo noiden erillissänkyisten kulkimien perään ???
Vaan perässä tässä tullaan ;) :D ;D ;)
Kirjoittanut: tsahkali
« : 23.10.2012 kello on 12:48 »

On ymmärrettävä että pitää olla lämmintä. Kun leiriydytään, laitetaan kaikki ikkunat umpeen, otetaan hyntteet pois, ja....  ;D

On sulla toi touhu laimeaa!  :P