Kirjoittanut: Pata8
« : 30.01.2026 kello on 13:07 »Kiitos KEV, nyt onnistui kun vähän avitit. Muutama räpsy lisätty ilmoitukseen.
Kirjoittanut: Pata8« : 30.01.2026 kello on 13:07 »Kiitos KEV, nyt onnistui kun vähän avitit. Muutama räpsy lisätty ilmoitukseen.
Kirjoittanut: K.E.V« : 30.01.2026 kello on 12:34 »Kyllä tänne 10mpx kuvat mahtuu, kirjoitusalueen yläpuolella harmaampi alue mihin raahaat tai aluetta klikkaat ja valitset kuvat.
Kirjoittanut: Pata8« : 30.01.2026 kello on 12:21 »Moikka,
Ennakkomarkkinoinni ssa iso, siisti, vähän ajettu ja hyvinpidetty lippulaivamalli. Auto on vielä talvisäilössä ja otetaan ajoon maaliskuun alussa. Alla tärkeimmät auton varusteet ja speksit: -2005 -Ajettu 72tkm -2,8tdi ja manuaali -Katsastettu syksyllä 2025 -Kosteusmitattu syksyllä 2025, kaikki ok ja todistus löytyy -Alde+lämmönvaihdin-boost toiminto -Aurinkopaneelit katolla ja Victronin lataussäädin -Jakohihna tarpeineen vaihdettu loppukesästä 2024 jonka jälkeen ajettu noin 10tkm -Paripyöräalusta ja takavetoinen -Korkea maavara! -Alu-xps-alu rakenne, auton pohja komposiittia -Tuplalasit edessä -Sähköinen ikkunaverho edessä -Laskuvuode edessä -Kaksoispohja ja kaikki vedet, akut, venttiilit yms lämpimässä tilassa -Ruostesuojattu Suomessa -TODELLA paljon säilytystilaa, takatalli valtava. Menee pyörät, mopot, mikroautot yms taakse -Poikittainen parivuode takana -Erittäin siisti sisältä ja ulkoa -Omamassa 4700kg ja kokonaismassa 6000kg. Kantavuutta siis hulppeat 1300kg!(C-kortillinen) -Pituus 8,3m,korkeus 3,4m ja leveys 2,45m -Sisäkuvissa puuttuu lattiamatot(pesty) Hinta 45000€ eikä vaihtoa mihinkään. Rahoitus saadaan mahdollisesti järjestettyä Jos autosta herää kysymyksiä niin laita yksityisviestiä niin vastailen sitä kautta parhaiten. Auto sijaitsee Järvenpäässä Terveisin Jesse ![]() ![]() ![]() ![]() |