rekisteriseloste

Tiedote rekisteröitymisestä

Jos et ole saanut vahvistusviestiä rekisteröitymisestä si, tarkista roskapostikansiosi. Tämä erityisesti hotmail ja gmail sähköpostin käyttäjille.


Vastaa

Varoitus: tähän aiheeseen ei ole vastattu yli 365 päivään.
Jollet ole varma että haluat vastata juuri tähän, harkitse uuden aiheen aloittamista.

Huomioi: tämä viesti näytetään vasta kun valvoja on sen hyväksynyt.

Nimi:
Sähköposti:
Aihe:
Otsikon ikoni:

Liite:
(Poista liite)
(lisää liitteitä)
Sallitut tiedostomuodot: gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, pdf, png, odf, kmz, gz, ov2, bmp, ods, zip
Rajoitukset: korkeintaan 10 liitettä, yhteiskoko korkeintaan 2000KB, yksittäisen liitteen koko korkeintaan 500KB
Huomaa, että liitetiedostot vaativat valvojan hyväksynnän.
Varmistus:
Kirjoita kuvassa näkyvät kirjaimet
Kuuntele kirjaimet / Pyydä uusi kuva

Kirjoita kuvassa näkyvät kirjaimet:
Suomen ex-pressan (Sale) sukunimi:
Saunassa käytetty vasta on toiselta nimeltään?:

Oikotiet: paina alt+s lähettääksesi viestin, tai alt+p esikatsellaksesi


Lähettämällä viestin hyväksyt kirjoitussäännöt


Yhteenveto

Kirjoittanut: megaman
« : 6.02.2021 kello on 00:26 »

Löytyy myös Tangent, JVC Boomblaster, Makita ja JBL.  8)

Eipä noita koskaan liikaa ole.
Kirjoittanut: megaman
« : 5.02.2021 kello on 17:17 »

Otsikon mukainen radio tuli hommattua kaverilta. Oikein hyvä radio tuntuu olevan edelleen. Noissa on sellainen kummallisuus, että kuori muuttuu tahmean liimaiseksi, vähän kuin vanha kärpäspaperi. Googlesta löytyi lontoonkieliset ohjeet, notta kynsilakanpoistoain eella liimapinta häviää ja näinpä teki, pinta muuttui mukavan sileäksi.

Oli tarkoitus laittaa tämä vaunun etäpistorasian jatkeeksi mökää antamaan, jos kamera ilmoittaa liikettä tontilla, mutta eipä se siihen sovi. Ei herää suoraan päälle virtaa saadessaan, vaan vaatii ihmisen toimia paikan päällä nappulaa käyttämään. Pitää laittaa tehtävään joku oikeesti vanha radio, jossa on mekaaninen on/off kytkin.