Kirjoittanut: Laaga
« : 7.07.2016 kello on 10:14 »http://www.pa-tuonti.fi/ tässä myös yksi luotettava vaunun tuoja, tuo tietysti myös m-autoja. Liike saanut kehuja jo karavaanari.infon aikaan vaunun tuonnista.
Kirjoittanut: Laaga« : 7.07.2016 kello on 10:14 »http://www.pa-tuonti.fi/ tässä myös yksi luotettava vaunun tuoja, tuo tietysti myös m-autoja. Liike saanut kehuja jo karavaanari.infon aikaan vaunun tuonnista.
Kirjoittanut: kara vaan« : 6.07.2016 kello on 20:16 »Graulin on ainakin luotettava.
Kirjoittanut: HiTec« : 6.07.2016 kello on 14:45 »Omalla kokemuksella olen jokunen vuosi sitten tuotattanut prätkän (http://www.motot.net/wiki/Moottoripy%C3%B6r%C3%A4_Saksasta) Graulinilla (http://www.graulin.com) ja nyt tänä keväänä kokeilin Hannua myös vaunun välittäjänä (http://detsku.blogspot.fi/2016/04/sopiva-ehdokas-loytyy.html) ja kyllä vain, tälläkin kertaa homma toimi loistavasti, kuin se kuuluisa junan vessa = voin todellakin yhä suositella häntä lämpimästi
Kirjoittanut: Martu« : 6.07.2016 kello on 14:25 »Ilmoitelkaa tähän ketjuun Saksassa hankinnassa avustavia konsultteja/välittäjäfirmoja.
Moni välittäjäfirma mainitsee hoitavansa autoja, mutta eivät mainitse sivuillaan esim. matkailuvaunuista. |