Kirjoittanut: Alan
« : 21.11.2013 kello on 21:34 »Kolme kertaa saa enintään heppuuttaa, muuten se tulkitaan ... joksikin muuksi toiminnoksi. 

Kirjoittanut: Alan« : 21.11.2013 kello on 21:34 »Kolme kertaa saa enintään heppuuttaa, muuten se tulkitaan ... joksikin muuksi toiminnoksi.
![]() Kirjoittanut: Aakku« : 21.11.2013 kello on 18:54 »Eikös ne järjestysssännöt sanoneet aikoinaan, että kusta saa, mutta ei heiluttaa...Muutoin tuleepi sakot.
Kirjoittanut: Rauzi« : 21.11.2013 kello on 18:11 »Asiaan, pubeissa tehtyjen bakteeriviljelmien perusteella kuppilan saastaisin paikka on baaritiskillä oleva pähkinäkuppi. Koska miehet oppii pesemään kätensä? Miten se tehdään puskapissillä? Pesututkimus ei kerro pähkinäkupilla käymisistä. Ei saa sekottaa asioita. Pesu on pesu. Pähkinäkuppi on pähkinäkuppi. Jos tulkitset naisten käyvän pähkinäkupilla, niin olkoot sitten niin. Koska naiset oppii pesemään kätensä, ja miten se tehdään puskapissillä? Kirjoittanut: Haapaniemen Paroni« : 21.11.2013 kello on 18:08 »Käännetään juttua vielä hiukan kolmanteen vinkkeliin.Saa sitä muunkin merkkisen kulkimen takana käydä kusella,eikä pelkästään Polarin omistajat ![]() Kirjoittanut: consultti« : 21.11.2013 kello on 17:39 »KUKA SIELLÄ KUSTA LOSSOTTAA?http://karavaanari.org/Smileys/SoLoSMiLeYS1/angry.gif
minä, äiti !http://karavaanari.org/Smileys/SoLoSMiLeYS1/smiley.gif Jaa Mikkikö siellä pissiä sissittää.http://karavaanari.org/Smileys/SoLoSMiLeYS1/thumb22.gif Kirjoittanut: 0yxxy0« : 21.11.2013 kello on 17:10 »Juu pitäähän rakko tyhjentää ettei nouse päähän asti
![]() Ite käyn alueella kyllä ihan vesivessassa mutta töissä kun maastossa niin sopivan puun alla sivussa katseilta. Kirjoittanut: winemaker« : 21.11.2013 kello on 16:32 »"Mitä esim. Wine sanoo alueen isännän ominaisuudessa kun joku lorottelee Polarin kulmalla?" Sanoisin, että muista ravistaa ja viimenen ravistus sitten seuraavalla kerralla WC:ssä! Kirjoittanut: Ossi66« : 21.11.2013 kello on 16:14 »Hohhoijaa - ootta te taas osannu tehä kusesta asiaa
![]() Eiköhän se oo niin että mies käy kusella ja naiset ja poikaset voi käydä pissalla. Mies voi taas olla sivistynyt tai moukka. Sivistynyt mies tietää minne voi kusta ja moukka taas kuseksii minne sattuu välittämättä pätkääkään muiden ihmisten hyvinvoinnista. Jääköön ihan lukijan oman päättelyn varaan kumpiin miellän itseni kuuluvan. ![]() Koirani muuten saattaa alueilla joskus kusasta myös puskan, puun tai tolpan juureen, mutta se on silloin paikka jossa siitä ei mielestäni ole haittaa muille asukkaille. Kirjoittanut: MatsOnni« : 21.11.2013 kello on 16:08 »Jou, itse hieman karrikoin, alunalkaen oli kysymys alueella kuseksimisesta ja sitä on hyväksy. Käännetään juttua vielä hiukan kolmanteen vinkkeliin. Täällä ei taida kovin montaa leirintäalueen omistajaa olla, mutta isäntänä toimineita varmasti on. Mitä esim. Wine sanoo alueen isännän ominaisuudessa kun joku lorottelee Polarin kulmalla? Tai mitä itsekukin ajattelisi jos kuseskelisin talonne portin pielessä? Kirjoittanut: Naussi« : 21.11.2013 kello on 15:52 »Asiaan, pubeissa tehtyjen bakteeriviljelmien perusteella kuppilan saastaisin paikka on baaritiskillä oleva pähkinäkuppi. Koska miehet oppii pesemään kätensä? Miten se tehdään puskapissillä?
Tuokaan ei pidä paikkaansa tämän tutkimuksen mukaan. http://www.hs.fi/kotimaa/artikkeli/Kuukausiliite+selvitti+Mies+pesee+k%C3%A4tens%C3%A4+wcss%C3%A4+useammin+kuin+nainen/1135262133896Eli aloitetaanko seuraava ketju siten, "että loukkaannun jos nainen kättelee, yäk",, vai onko ketjun aloittaja tosissaa n,vaiko provosoi syksyn hiljaisina hetkinä. |