rekisteriseloste

Tiedote rekisteröitymisestä

Jos et ole saanut vahvistusviestiä rekisteröitymisestä si, tarkista roskapostikansiosi. Tämä erityisesti hotmail ja gmail sähköpostin käyttäjille.


Vastaa

Varoitus: tähän aiheeseen ei ole vastattu yli 365 päivään.
Jollet ole varma että haluat vastata juuri tähän, harkitse uuden aiheen aloittamista.

Huomioi: tämä viesti näytetään vasta kun valvoja on sen hyväksynyt.

Nimi:
Sähköposti:
Aihe:
Otsikon ikoni:

Liite:
(Poista liite)
(lisää liitteitä)
Sallitut tiedostomuodot: gif, jpg, jpeg, mpg, mpeg, pdf, png, odf, kmz, gz, ov2, bmp, ods, zip
Rajoitukset: korkeintaan 10 liitettä, yhteiskoko korkeintaan 2000KB, yksittäisen liitteen koko korkeintaan 500KB
Huomaa, että liitetiedostot vaativat valvojan hyväksynnän.
Varmistus:
Kirjoita kuvassa näkyvät kirjaimet
Kuuntele kirjaimet / Pyydä uusi kuva

Kirjoita kuvassa näkyvät kirjaimet:
Suomen ex-pressan (Sale) sukunimi:
Saunassa käytetty vasta on toiselta nimeltään?:

Oikotiet: paina alt+s lähettääksesi viestin, tai alt+p esikatsellaksesi


Lähettämällä viestin hyväksyt kirjoitussäännöt


Yhteenveto

Kirjoittanut: Naussi
« : 2.05.2013 kello on 11:57 »

Vastaanpa itse itselleni.  8). Eli siellä auton alla oli rosterinen säilytys ja kuljetuslaatikko, auton levyinen pituus 500 mm, korkeus 300 mm. Kun taidot loppu, tulee esiin voima. Luukku tuli voimalla alas, mutta vielä kovemmalla voimalla ylös. Meinaan hallitunkilla. Tässä vaiheessa ymmärsin kuskin penkin alla olevan ihmeellisen veiviavaimen tarkoituksen.  Takapuskurissa oli pieni kuusikulmainen tappi. Tätä veivaamalla luukku sitten toimiikin ilman voimaa... Eipä ole tuollastakaan ennen tullut vastaan. Ihan tehdastekoinen kuljetusboksi kuitenkin tuo oli, 90-luvulta.
Kirjoittanut: Naussi
« : 28.04.2013 kello on 12:08 »

96 Mallin Ducato. Siellä takana on auton alla on galvanoitu? kotelo/luukku. Sokilla varmistetut hakaset pitää sitä edetä kiinni.
Pitäisikö tuon noitten hakasten avaamisen jälkeen aueta ihan suosiolla? Vai mikä siinä on niksinä? Siellä laatikossa lienee säilössä tunkki ja yms tavaraa?