Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Mitäs kuuluu?
virpimu76:
Kylläpäs nyt räpsii valoja..saas nähä meneekös sähköt...
Toiv.ei ,ettei nokkavia tarvii asuin tiloihin alkaa kuskaan ;D
Rölli:
Jess. mullekki sattu päiväkaasupullo, 9.30 loppu kaasu,kesken kaffenkeiton va onneks oli kaapiss semmonen retkijottu kaasupatruunalla ni sai kaffet keitettyy ennen nokan ulos pistämistä... :D Thumb
virpimu76:
H y v ä ä H u o m e n t a isolla H:lla vai oliko se Elastisella ;D Te sivulla sipsuttavat :D Tästä se päivä lähtee :-*
0yxxy0:
--- Lainaus käyttäjältä: virpimu76 - 7.01.2015 kello on 04:20 ---H y v ä ä H u o m e n t a isolla H:lla vai oliko se Elastisella ;D Te sivulla sipsuttavat :D Tästä se päivä lähtee :-*
--- Lainaus päättyy ---
Huomenta, just vajaa minuutti sitten soi kello.
tagatubos:
Hyvää huomenta vaan täältä, vain päivisin lämpöisestä Torreviejasta.
Eilen tuli löntysteltyä ympäri kaupungin reunoja ja huomasin täällä olevan melko paljon puskaparkkilaisia rakentamattomilla rantakaistaleilla, somasti sovussa. Olipa yksi suomalainenkin autokunta jättänyt kulkineensa sinne ja lie rannalle suunnannut nahkaa tiristelemään.
Pohdiskelin siinä kulkiessa, että tällainen täällä oleva talvi-ilmasto voisi olla ihan asiallinen matkakulkineella oleiluun, kun yöt ovat viileitä ja päivälläkin siedettävät kelit.
Olisi se vain mukava, jos olisi oma peli ja mahdollisuus viettää koko talvi lämpöisessä oleillen. Tänään jatketaan löntystelyä, ihastelua ja huokailua. :laugh:
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta