Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
Aloittelijalle neuvoja matkailuauton hankintaan
HiTec:
Truman "hyvyys" riippuu ihan tarpeesta ja odotuksista. Meillä kun tuo on pelkkä kesälomakulkine, niin sen vähän mitä on joku yö vilpsakampi, nou hätä. Lämpö riittää ja sadekelillä pysyy sisätilat kuivina Thumb
käpynotko:
Moron,
Itse olen trumaillu kolmenkympin pakkasilla, sisälläkin oli pyydetty kakskaks.
Karrppa:
Luulen kyllä että lämpö riittää, mutta kuinka kova se hurina on ja herääkö siihen kun se alkaa puhaltamaan.. onko näissä 6002 sarjalaisissa myös pelkkää puhallusta jolloin toimisi ilmanvaihtajana helteillä?
käpynotko:
Moron,
Kyllähän se puhallin ääntä pitää ainakin täydellä pyynnillä. Mutta kyllä silloin nukuttuakin tuli.
Pelkkää ilmanvaihto puhallusta ei kuustonnisessa ole.
Karrppa:
Tämähän se olis yks suosikki malleista ja hintakin olisi aika kohdillaan mutta tuo takaseinä sisäkuvissa näyttää hieman pahalta??
http://www.keltainenporssi.fi/search/kulkuneuvot/matkailuautot/adria-adriatik-fiat-ducato-2-8jtd-2-8-jtd-94-kw-01/search.mec?pob_post_id=29348554&pob_action=show_post&pob_cat_id=10702&pob_browser_offset=0&pob_view_language_i d=fi
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta