Tekniikkakeskustelut > Lämmitys ja ilmastointi
Alde / truma testi promobil maaliskuu
tapani pokkinen:
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 10.03.2013 kello on 13:40 ---Näin juuri. Järjestelmään jos lisää vielä pari puhallin kennoa, jopa tarkenee pakkasella, niin puskassa kuin ajaessakin. Thumb
--- Lainaus päättyy ---
Entäs jos on niinkuin meillä, että näkyviä pattereita ei löydy kuin vessasta. Patterit ovat välipohjassa, kiertää sänkyjen laitoja omissa solissaan ja toisen istuinryhmän alla, joka turhankin kuuma. Toisaalta ei ole tullut koskaan mieleen tuunaus kun auto on melko tasaisen lämmin :)
Turhan Höpöttäjä:
--- Lainaus käyttäjältä: tapani pokkinen - 10.03.2013 kello on 21:26 ---Entäs jos on niinkuin meillä, että näkyviä pattereita ei löydy kuin vessasta. Patterit ovat välipohjassa, kiertää sänkyjen laitoja omissa solissaan ja toisen istuinryhmän alla, joka turhankin kuuma. Toisaalta ei ole tullut koskaan mieleen tuunaus kun auto on melko tasaisen lämmin :)
--- Lainaus päättyy ---
Miksi tulisi. Thumb
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta