Matkailukeskustelut > Matkailu ulkomailla
Käykää kurkkaamassa (blogi Saksan, Hollannin ja Belgian reissusta)
Alan:
Nimettömänähän voi kirjoitella melkein mistä vaan. :D
Tunnistetiedot vaan pois, jos niin haluaa. Helppoa kuin heinänteko.
Soleil:
Aloitettu jo on blogin tekeminen mutta sitä en tiedä onko koskaan julkaisukelpoinen mutta mukavaa puuhaa itseni iloksi. :)
Sitä mietin että onkohan minulla kuvien ottaminen karannut vähän käsistä?? Paljonko muut ottaa kuvia?
Minä olen ottanut vuoden aikana reilu 10 000 kuvaa. :o Olenkohan normaali vain vähän poikkeava? >:(
Eli suuri urakka on käydä ensin nuo läpi, ovat kyllä eri kansioissa, eivät sikin sokin mutta asiallista taitaisi olla poistaa huonot kuvat poi. No, sitten kun alkaa käymään vaikka viimeisintä Italian matkan 2655 kuvaa läpi ja siitä vaikka valitsee 100 kuvaa niin on aika vaikea tehtävä??? Taitaa tuossa urakassa aikaa vierähtää. :laugh:
Tietääkö joku miksi jotkut käyttävät blogeissaan vain jonkun asian/paikan linkkiosoitetta, ei suoraa linkkiä? Voihan linkkiäkin käyttää, vai?
"Masi":
Aina ne kuvat pitäisi samana päivänä blokkailla pois, mutta kun...
Sitten kun tulee kotiin, niin ...kele pääsee kun näkee määrän.
Joskus on onnistunut matkalla jo karsimaan :)
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta