Tekniikkakeskustelut > Myyjäliikeet ja korjaamot
Onko tarra oikein laitettu?
K.E.V:
Metillä oli myrskyä Kopparössä. Ei puuta päälle kaatunut ,ei oksa hipaissut. Puitten korjaaja pussas klontin kylkeen .Korjauttaahan sellainen pitää Thumb
99:
Tankin kauluskin on kiinnitetty vinkeästi.
88k5:
Oikoshan "ammattilaisen" pitäny antaa kuumailmahoitoa ja leipoa tarra pohjia myöten kiinni. Tuosta taitaa tulla aika roisi talven (kutistuu) ja kesän (laajenee rutuille) jälkeen - ja on kait vieläkin vähemmän kiinni 8)
88k5:
--- Lainaus käyttäjältä: 99672 - 5.09.2012 kello on 21:32 ---Tankin kauluskin on kiinnitetty vinkeästi.
--- Lainaus päättyy ---
Ei he*vett*, mitä turaamista.
Miksi ei ole alkup. ruuvin reiät kelvannut, vaan on porattu kartiokanta ruuveille uudet reiät, joita ei ole edes senkattu. -Tiivisteroinakin näyttää ihan Bilteman "butyyliltä" (kovettuu nopeasti) - kaukana kunnon butyylistä >:(
Fenix:
Näyttää tuo jälki enempi "minä itte, kotipihassa, kännissä" tason laadulta, kuin ammattilaisen työltä. Tuohon omaan rohjooni (vm-84) tuon vois ehkä kelpuuttaa, muttei kyl tuoreempaan.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta