Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Veromuutos
K.E.V:
Eikös lapanen ja saksityttö ota velkaa niin että tyrät rytkyy. Alullehan on pantu vaikka mitä, "viisaampien" pitäisi jättää omaan arvoonsa ne ideat.
volvo:
--- Lainaus käyttäjältä: K.E.V - 11.11.2024 kello on 16:52 ---Eikös lapanen ja saksityttö ota velkaa niin että tyrät rytkyy. Alullehan on pantu vaikka mitä, "viisaampien" pitäisi jättää omaan arvoonsa ne ideat.
--- Lainaus päättyy ---
täytäähän ne aikaisemmin otettujen velkojen korotkin jonkun maksaa.
K.E.V:
--- Lainaus käyttäjältä: volvo - 11.11.2024 kello on 16:57 --- täytäähän ne aikaisemmin otettujen velkojen korotkin jonkun maksaa.
--- Lainaus päättyy ---
Eikös se tunnin juna ole rahankäyttöä vai tipuitko junasta, taas? En ole koroista kuullut kenenkään puhuvan.
Lerssinen:
Kyllä se veromuutos dieselveroksi on sfc:n pöydästä lähtöisin ja omassa mainoslehdykässään vielä "väkevästi vaikuttamalla" aikaansaatu, kehuskeltu muutos. Ei se siitä muuksi muutu.
K.E.V:
Höpöhöpö.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta