Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Vs: Vinkki: sääsket ei tule kattoluukuista
99:
Nyt en oikein ymmärrä, olet suivaantunut siitä että viestiketjustasi poistettiin epäasiallisuudet? Haluatko että ne liitetään takaisin alkuperäiselle paikalle? Vai mitä meinaat?
Laskiämpärillä:
--- Off-Topic: ---Näistä lyhenteistä tulee aina mieleen WTF... Opin sen aikanaan ihan just what the f... mutta pari vuotta sitten tuli tubessa vastaan paras; Welcome To Finland ;D
Aakku:
--- Lainaus käyttäjältä: 99 - 2.07.2021 kello on 00:10 ---Nyt en oikein ymmärrä, olet suivaantunut siitä että viestiketjustasi poistettiin epäasiallisuudet? Haluatko että ne liitetään takaisin alkuperäiselle paikalle? Vai mitä meinaat?
--- Lainaus päättyy ---
Ehkä olisi pitänyt vaihtaa otsikkokin tälle irrotetulle ketjulle...
Olisiko alkuperäinen aloittaja sitten tyytyväinen?
Tursus:
--- Lainaus käyttäjältä: perhomies - 1.07.2021 kello on 22:45 ---No eikös tämä paskan puhujien ketju voisi sitten poistaa ?
Pyydän että ylläpitäjää poistamaa minun kaikki aloittamani keskustelut,
koko historiani alusta asti, taidan siirtyä järkevämpiin keskustelu palstoille. !!!
--- Lainaus päättyy ---
Kiitos ja näkemiin! Turvallista matkaa!
kimi:
Palstan säännöistä:
14 §. Lähettämällä viestin annat karavaanari.orgille maailmanlaajuisen ja peruuttamattoman oikeuden julkaista viesti teksteineen ja liitetiedostoineen.
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta