Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Kitkat vaiko nastat?

<< < (11/52) > >>

Aakku:

--- Lainaus käyttäjältä: Jukkapoika - 13.11.2018     kello on 17:29 ---No nehän on tietenkin  sitte testivoittaja Nokiat :laugh:

--- Lainaus päättyy ---
Ei Nokian huonot ole...

Nokian Hakkapeliitta 9 renkaat on nyt. Edelliset oli GY Ultragrip nastarenkaat, eikä nekään huonot olleet. Pakussa on Nokian C3 nastarenkaat.
Seuraavat voisi olla uudet Misukat erikoisen isolla nastamäärällä. Nokian 9:ssäkin on iso nastamäärä.

tsahkali:

--- Lainaus käyttäjältä: Aakku - 13.11.2018     kello on 17:51 ---Seuraavat voisi olla uudet Misukat erikoisen isolla nastamäärällä. Nokian 9:ssäkin on iso nastamäärä.

--- Lainaus päättyy ---

Eikös nastamäärällä ole joku raja?

Aakku:

--- Lainaus käyttäjältä: tsahkali - 13.11.2018     kello on 18:51 ---Eikös nastamäärällä ole joku raja?

--- Lainaus päättyy ---
Vaikka tuosta linkistä tietoa....

https://www.taloustaito.fi/vapaalla/talvirenkaassa-250-nastaa---michelin-paransi-tuntuvasti-jaapitoa/

tsahkali:

--- Lainaus käyttäjältä: Aakku - 13.11.2018     kello on 18:55 ---Vaikka tuosta linkistä tietoa....
https://www.taloustaito.fi/vapaalla/talvirenkaassa-250-nastaa---michelin-paransi-tuntuvasti-jaapitoa/

--- Lainaus päättyy ---

No ompa mennyt kummalliseksi....   :o

--- Off-Topic: ---Olen minäkin ajanut renkailla, joissa oli250 nastaa.
Keinäsen pajalta  muutaman testikilometrin nähneet Haka-Hakkapeliitat, joissa oli pitkät nastat!
Ei paljoa jääkelit tuntuneet...    8)

Mautoilija:
Kesärenkaat 8)

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View