Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Missä liikkuu karavaanari viikonloppuna.

<< < (51/1794) > >>

arska100:
Pitäs huomenna vaunu viedä Vuokattiin kausipaikalle ja olla siellä viikonloppu. ;)

K.E.V:
täällä Kopparön lossilla juuri nyt. Vettä tulee vaakasuoraan ja +7 näyttää auton mittari. Onneksi laitoin Caravan Controlilla lämmöt päälle tuossa päivällä. Ruisleipää mintulla maustettua lohifilettä ja pullo punkkua kahteen pekkaan. Niillä jaksaa nukkua huomiseen.

Jushi69:
Notta Katti kutsu ja siihenhän oli vastattava joten täällä ollaan nyt suihkunraikkaana.Pä ivällä käytiin työkavereiden kanssa paintball sotasta ja muutama paha hitti sattu.

Weicco:

--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda -  7.10.2011     kello on 19:19 --- Onneksi laitoin.

--- Lainaus päättyy ---

No onneksi :D

perho-ukko:

--- Lainaus käyttäjältä: tapani pokkinen -  7.10.2011     kello on 17:57 ---Ihme ja kumma jollet liukastelemaan pääse jos käyt Muotkatakan tahi Saariselän päällä. Lokakuun toinen viikko on pohjoisessa aika nakutettu ensilumen aika, joskin lumi viipyy vain päivän, korkeintaan kaksi ;)

--- Lainaus päättyy ---
  Mitenkäs on Pokkisen sauna pysynyt myrskyn keskellä paikallaan ??  ;D

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View