Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
Apua matkailuauton ostoon
88k5:
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 14.01.2017 kello on 11:04 ---Kannattaako enää luottaa noin tehtyyn seinän ja katon tiivistyslistaan. ::)
--- Lainaus päättyy ---
Tarkoittaako hän yleisesti tuon tyyppistä asennusta vai tuota yksilöä ja listan alta epämääräisesti tursuaavan massan tulosta?
Turhan Höpöttäjä:
--- Lainaus käyttäjältä: 88k5 - 14.01.2017 kello on 12:00 ---Tarkoittaako hän yleisesti tuon tyyppistä asennusta vai tuota yksilöä ja listan alta epämääräisesti tursuaavan massan tulosta?
--- Lainaus päättyy ---
Tarkoittaa yleisesti tuon tyyppistä. On luotettavampi sellainen kulmalistan muotoinen.
"Masi":
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 14.01.2017 kello on 14:29 ---Tarkoittaa yleisesti tuon tyyppistä. On luotettavampi sellainen kulmalistan muotoinen.
--- Lainaus päättyy ---
Toisaalta levä L- lista on hyvä, mutta kun vaurio syntyy, niin se saa siellä alla muhia rauhassa. ;)
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta