Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone

Off topic -viestejä asiaketjuista

<< < (38/184) > >>

pamaus:
Tuo voisi olla etukoteloon sopiva.


pamaus:

--- Lainaus käyttäjältä: megaman - 29.06.2017     kello on 13:34 ---^ Mikäs tosta tekee karavaanarin pesurin, erityisesti?  Kun tohon pitää syöttää erikseen virtaa ja vettä erillisistä liittymistä. Halpa hinta tuskin riittää perusteeksi.
Mutta halpa on. Onko myös hyvä?  ;)

--- Lainaus päättyy ---

Perustelut; Ei itketä niin paljon kun vedet jäätyy sisään tai pesukahva jää vaunun renkaan alle  :D

Nimimerkillä; kokemusta on.


megaman:
^ Se on totta.
Ikävää, että varaosat hinnoitellaan usein järjettömästi, ja laitteet lähtee ennenaikojaan romulavalle.

Missäs noita 29 € pesureita myydään?

pamaus:

--- Lainaus käyttäjältä: megaman - 29.06.2017     kello on 14:27 ---^ Se on totta.
Ikävää, että varaosat hinnoitellaan usein järjettömästi, ja laitteet lähtee ennenaikojaan romulavalle.

Missäs noita 29 € pesureita myydään?

--- Lainaus päättyy ---

Näytti olevan Keskisellä.

http://www.tuuri.fi/ajankohtaista/tarjoukset

Mautoilija:

--- Lainaus käyttäjältä: pamaus - 29.06.2017     kello on 13:42 ---Perustelut; Ei itketä niin paljon kun vedet jäätyy sisään tai pesukahva jää vaunun renkaan alle  :D

Nimimerkillä; kokemusta on.

(Kuva piiloitettu, klikkaa tätä niin näet kuvan.)

--- Lainaus päättyy ---
Vieläkö joku ihmettelee kertakäyttökulttuur ia? Ostetaan halpa huonolaatuinen. Sitten kun (ei jos) särkyy, hylätään jätteenä ja ostetaan uusi halpa huonolaatuinen. Itse ostaisin laadukkaamman paremmilla ominaisuuksilla ja joka on korjattavissa.
Olisi toki kalliimpi, mutta olisi siitä enemmän iloa.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View