Karavaanarin keskustelut > Karavaanarin olohuone
Off topic -viestejä asiaketjuista
Haapaniemen Paroni:
Suosittelen lämpimästi Moskovaa Thumb Siellä ei moni etelän matkaaja kauan viihdy.Viipuri,ja pietari pois suljettu ;)
Haapaniemen Paroni:
--- Lainaus käyttäjältä: Tikkakosken Diplomaatti - 17.09.2016 kello on 16:19 ---Suosittelen lämpimästi Moskovaa Thumb Siellä ei moni etelän matkaaja kauan viihdy.Viipuri,ja pietari pois suljettu ;)
--- Lainaus päättyy ---
Ja se rentoisuus oiketten ihmisten kanssa Thumb Äiti syöttää,isäntä tarjoa votkaa ja tyttö sitten? Sori lapset lukee kanssa.
tsahkali:
--- Lainaus käyttäjältä: Tikkakosken Diplomaatti - 17.09.2016 kello on 16:19 ---Suosittelen lämpimästi Moskovaa Thumb Siellä ei moni etelän matkaaja kauan viihdy.
--- Lainaus päättyy ---
Kuka täysjärkinen sinne menisi?
Alan:
Olen käynyt, mikä vahvistanee mielipidettäsi. ;D
Vähän on taas asiasta edetty. Eikä raskaan kaluston kuljettajan taidotkaan tähän liity. Höpinät vähitellen muualle.
Haapaniemen Paroni:
--- Lainaus käyttäjältä: tsahkali - 17.09.2016 kello on 17:33 ---Kuka täysjärkinen sinne menisi?
--- Lainaus päättyy ---
Raha ja Työ ;) Ja pelkurit jättää menemättä Thumb Näkis ihmis elämää,eikä missään etelän aurinkossa,kun osasta kulkimista puuttuu vielä ilmastointi,ja Sieltä pitkä matka ihmisten ilmoille Thumb
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta