Tekniikkakeskustelut > Vetoautot

Pikku katumaasturista veturiksi

<< < (7/12) > >>

K.E.V:

--- Lainaus käyttäjältä: kimi -  6.08.2015     kello on 19:25 ---^Jos minuun viittasit yritin mahdollisimman selvästi tuoda julki oma kokemukseni joka on olematon. Arskalla nuo taitaa olla hänen vastuulla ja tieto uskottavaa.

--- Lainaus päättyy ---

Enkös esittänyt lainausta tarpeeksi selvästi, itse näen ilman lasejakin sen :laugh:

hänellä (Arskalla) on tietoa, lainaukseni taisi koskea Aakkua, ainakin hänen nicki näkyy lainauksessa.

Laaga:
Tuo koirat haukkuu Duster kulkee, eikös se ole suoraan merkin omasta mainoksesta?

ihaa:

--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda -  6.08.2015     kello on 20:33 ---hänellä (Arskalla) on tietoa

--- Lainaus päättyy ---


--- Lainaus käyttäjältä: Pena10 -  4.08.2015     kello on 10:10 ---Dusterilla olen ajanut 35000 km. Vaunu perässä kilometrejä paljon, myös talvella. .

--- Lainaus päättyy ---

Kai tässä nyt voi Pena10:n tiedonkin ottaa kuuleviin korviin, hänellähän on jo reipas 35000 huoletonta kilometriä jo takana diesel-Dussella ja niistä osa veturina. Eiköhän suurin osa aja "omalla" autollaan (olipa tuo leasing tai oma) ei millään yrityksen kiertopalkinnolla.  ;D

Tässä kai se tärkein lause:


--- Lainaus käyttäjältä: Pena10 ---Kokemukset on ollut pelkästään positiiviset
--- Lainaus päättyy ---

K.E.V:
`^
voihan se olla vaikka kuinka hyvä, toivottavasti on  Thumb
Mutta Arskan virmassa viis  :(

ihaa:

--- Lainaus käyttäjältä: kahtaenvaihda -  6.08.2015     kello on 21:10 ---Mutta Arskan virmassa viis  :(

--- Lainaus päättyy ---

Juu niin on mutta kovin niin oudolta noiden vikojen laajuus tuntuu kun Dacia palstalaisten Dustereissa ei ole ollut käytännössä mitään noista vioista, montakohan eri kuskia siellä per auto oikeesti on ja maastossako niillä jatkuvasti ajellaan ?

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View