Tekniikkakeskustelut > 230 voltin järjestelmä

Kiinanagregaatin kunnostus.

<< < (2/28) > >>

tsahkali:

--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 10.02.2015     kello on 08:51 ---Unohda koko projekti. Onhan niillä joku arvo romumetallina.  ::)

--- Lainaus päättyy ---

Projektit ovat elämän suola, ei niisssä lasketa rahaa tai työtunteja!

Rölli:

--- Lainaus käyttäjältä: tsahkali - 10.02.2015     kello on 10:16 ---Projektit ovat elämän suola, ei niisssä lasketa rahaa tai työtunteja!

--- Lainaus päättyy ---
oon samaa mieltä, eilen pääsin kokeilemaan omaa rojektia eka kerran..


vielä vähä valoja ja ajoon pikkasen lisä potkua ni hyvä on ..
sitt purkuun puhallukseen ja uus väri päälle jahka talvi on varmasti takana ja uus ei vielä tullu

Rölli:
Sorry ku tulin taas sotkeen juttua ,va ku innostuu aina näist projekteista  :D

viitalar:
Jatka vaan generaatorien tutkailua tee niin kuin venäjällä ennen 5V:oden suunitelmalla ja osa siellä projekteista ei ole vieläkään valmiina

LivinginLapland:
Muistan kun rupesin mökkiä veistämään, niin oli niitä kommentteja että ei siitä mitään tule ja ei kesä riitä. Niitä ukkoja ei sitten näkynykkään enää misään kun mökki oli lämpimillä. Että voin kyllä sanoa että jos olette niin suvaitsemattomia en voi tetiä pitää oikein minään. Ei tulis mieleenkään mennä neuvomaan jotakin muuta ette mitä milloinkin saapi tehä saatika naapurilta kyselemään että mitäköhän sitä niinkö passais tänään tehä. Antakapa kuule jokaisen tehä omat virheensä ja olla omat harrastuksensa onnistu taikka ei.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View