Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot

Nettikaravaanista poimittua (m-autot)

<< < (903/1158) > >>

tsahkali:

--- Lainaus käyttäjältä: Majuri - 12.12.2019     kello on 19:08 ---Unohdin jo Foortin.

--- Lainaus päättyy ---

Se on paha, jos uskoo Esson-baarin juttuja.

Arska:

--- Lainaus käyttäjältä: Majuri - 12.12.2019     kello on 19:08 --- Mitäs vikaa tässä sitten on? https://www.rintajouppi.fi/matkailuauto/sun-living/lido-a-12/MCZ646/

--- Lainaus päättyy ---
Viosta en tiiä, mutta vain kaasutruma ja sekin voi olla jo sellainen ettei varaosia saa. Muuten vois olla meille  meille hyvä peli ,mahtuisi lastenlapsia enempi kerralla mukaan eikä talvella reissata. Mutta taitaa olla tuo parivuode jo meikäläisille liian korkealla, tikapuut tarvittee että pääsee maate.

seppoko:

--- Lainaus käyttäjältä: Majuri - 12.12.2019     kello on 19:08 ---Unohdin jo Foortin. Mitäs vikaa tässä sitten on? https://www.rintajouppi.fi/matkailuauto/sun-living/lido-a-12/MCZ646/

--- Lainaus päättyy ---

Jos matkaan lähtee enemmän kuin kaksi henkeä, niin käyttäisin/käytättäisin vaa´alla ennen ostoa. On sen verran lisätty tarvikkeita.

K.E.V:

--- Lainaus käyttäjältä: tsahkali - 12.12.2019     kello on 19:32 ---Se on paha, jos uskoo Esson-baarin juttuja.

--- Lainaus päättyy ---
Se on yhtäperkelettä kun pitää selitellä ihmisten asioita joista kuultu vaan esson kahvipöydässä , totuutena vielä.
Onhan näissä joka merkeissä joitakin ongelmatapauksia, mutta ei siitä voi koko merkkiä sutata yli.

Antza0:

--- Lainaus käyttäjältä: Majuri - 12.12.2019     kello on 19:08 ---Unohdin jo Foortin. Mitäs vikaa tässä sitten on? https://www.rintajouppi.fi/matkailuauto/sun-living/lido-a-12/MCZ646/

--- Lainaus päättyy ---

Eipä se voortikaan mikään mahdoton vehje ole, mutta se 2.2 litrainen moottori kuuluu riskiryhmään.

Tossa linkin vehkeessä onkin sitten perus 2.3-litrainen, ei kait normaalia korkeampaa riskiä. Perus kampe mun mielestä. Mikäs tossa, ihan hyvin varusteltu ja jos pohjaratkaisu ja kunto kelpaa niin ei muuta ku kaupoille.

Joitakuita pientareenpuolen umpiseinä (jääkaappi) ärsyttää, kun takamatkustajat ei näe oikealle. Itte kuulun noihin, tenavien edunvalvojana. Kahdestaan jos reissaa niin tolla ei ole niinkään merkitystä.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View