Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot
Nettikaravaanista poimittua (m-autot)
volvo:
--- Lainaus käyttäjältä: smy - 12.12.2018 kello on 19:47 ---Kuvitellaan että joku haluaisi ostaa vähän käytetyn matkailuauton mallimerkinnällä t448 jonka hinnat on noin 10teur halvemmat Saksassa kuin kotomaassa. Kummasta se kannattaa ostaa?
--- Lainaus päättyy ---
oletko katsellut mitä ne maksaa espanija portugali linjalla?
smy:
--- Lainaus käyttäjältä: volvo - 12.12.2018 kello on 20:32 ---oletko katsellut mitä ne maksaa espanija portugali linjalla?
--- Lainaus päättyy ---
Espanjassa kulkimet on kalliimpia, ainakin enemmän käytetyt.
Raksaus:
--- Lainaus käyttäjältä: Turhan Höpöttäjä - 12.12.2018 kello on 19:54 ---No, entäs tämä: https://www.nettikaravaani.com/flair/6000i/1513165
--- Lainaus päättyy ---
Tätä katselin itsekin. Hieman kaukana lähteä kaysomaan ainakaan näin ilma pidrmpää lomaa. Kuinkas leveä tuo takapunkka on? Onko vain "yksiö"? Hieman myös nuo autönpenkit arveluttaa yhden kerran olen kokeillut ja siinä jäi ainakin pöydän alle reisille liian vähän tilaa.
Laaga:
https://www.nettikaravaani.com/matkaaja/ducato/1501473 nyt ois Matkaajan alkovi todella vähillä kilometreillä.
palokurki:
www.nettikaravaani. com/eura-mobil/contura-706/1513363
Mitä tarkoittaa tässä "Iso Air konzept- ilmankiertojärjeste lmä"?
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta