Tekniikkakeskustelut > Matkailuautot

Nettikaravaanista poimittua (m-autot)

<< < (554/1163) > >>

"Masi":
Niin , suomessa ja suomalaisilla on semmoinen luulo että hymer ja muutama muu sen sisarmerkki on laatu vehkeitä kun muuta ei suomesta saa. Mutta saksastakin löytyy oikeita laatu vehkeitä  vaikka kuinka monta merkkiä, saati muualtakin euroopasta.

Aakku:

--- Lainaus käyttäjältä: Bavaria - 13.05.2018     kello on 11:51 ---Niin , suomessa ja suomalaisilla on semmoinen luulo että hymer ja muutama muu sen sisarmerkki on laatu vehkeitä kun muuta ei suomesta saa. Mutta saksastakin löytyy oikeita laatu vehkeitä  vaikka kuinka monta merkkiä, saati muualtakin euroopasta.

--- Lainaus päättyy ---
Mitäs niitä on, kun itse en tunne kuin Hymerin....?

Ja senkin vain nimeltä.

"Masi":

--- Lainaus käyttäjältä: Aakku - 13.05.2018     kello on 12:43 ---Mitäs niitä on, kun itse en tunne kuin Hymerin....?

Ja senkin vain nimeltä.

--- Lainaus päättyy ---
http://www.erwinhymergroup.com/marken/?lang=en

Oulaa:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?categories=Integrated&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&isSearchRequest=true&makeModelVariant1.m akeId=9200&minLicensedWeight=5000&minVehicleLength=7800&pageNumber=1&scopeId=MH&transmissions=AUTOMATIC_GEAR&id=258438084&action=topSimilarSellerAd
ois minun maun mukainen :-\

Catiska:
Ei tuossa moni asia harmittaisi. Alusta Nyt ensimmäisenä olisi sellainen minkä vuoksi jatkaisin etsintää.

Navigaatio

[0] Viestien etusivu

[#] Seuraava sivu

[*] Edellinen sivu

Vastaa

Siirry pois tekstitilasta
Mobile View