Tekniikkakeskustelut > Vetoautot
Bensan hintaromahduksen seuraus
Oulaa:
--- Lainaus käyttäjältä: kimi - 22.12.2014 kello on 21:09 ---Ehkä joillekin. Meille tuo ei soveltuisi alkuunkaan. Joskus harkinnut bussikoon auton ostaa, mutta järki onneksi voitti.
--- Lainaus päättyy ---
jos olisi varaa maksaa tupla polttoainekulut niin empimättä tällä mentäisiin
ihaa:
--- Lainaus käyttäjältä: Oulaa - 23.12.2014 kello on 06:32 ---jos olisi varaa maksaa tupla polttoainekulut niin empimättä tällä mentäisiin
--- Lainaus päättyy ---
Joo, tuollainen olisi vielä mahdollista parkkeerata tuohon pihaan mutta hankalampi tuossa on nelihenkisen perheen olla pöydän ympärillä. Tuossa Gulfstreamissa näkyy hyvin se jenkkien filosofia, iso ulkoa mutta sitten sisällä on tuhlattu käyttökelpoista tilaa.
Silti, tuollaisen matkailuauton harvinaisuus olisi se iso plussa jo näin harrastelijan näkökulmasta, ajat minne tahansa niin voinet olla varma ettei tuollaista löydy samalta alueelta, siitä iso Thumb
Oulaa:
Tuossa Gulfstreamissa näkyy hyvin se jenkkien filosofia, iso ulkoa mutta sitten sisällä on tuhlattu käyttökelpoista tilaa.
Kahestaa siinä akan kanssa justiinsa mahtuisi ;D
Tuota sohvaa minä ikävöin ,son eri asia kellahtaa ajotauvoilla sohvalle ko sängylle ;)
Ja tuo kuskin penkki saatas olla lepposampi ko Fiatin rahi .
ihaa:
Kahdestaan olisikin jo vallan mainio ajopeli ja joo..menee kyllä kotisohvasta täysin, joskus kun ilkiäisi niin kävisi ihan pokkana katsomassa tuollaisia ajopelejä, miltä tuollainen oikein tuntuisikaan liikenteessä.
Oulaa:
--- Lainaus käyttäjältä: ihaa - 23.12.2014 kello on 07:41 ---Kahdestaan olisikin jo vallan mainio ajopeli ja joo..menee kyllä kotisohvasta täysin, joskus kun ilkiäisi niin kävisi ihan pokkana katsomassa tuollaisia ajopelejä, miltä tuollainen oikein tuntuisikaan liikenteessä.
--- Lainaus päättyy ---
ei uskalla mennä edes samaan liikkeeseen ,minut tuntien
kahdesti akan kanssa :"mennään vain kattelemaan ",periaatteella menty ja kummallakin kertaa auto on vaihtunut :-X
Navigaatio
[0] Viestien etusivu
[#] Seuraava sivu
[*] Edellinen sivu
Siirry pois tekstitilasta